Renault Arkana E-TECH جدید: کوپه SUV 100٪ هیبریدی که همه جعبه ها را نشان می دهد!

فرانسوا لوران، مدیر برنامه آرکانا

رنو آرکانا جدید تجسم کاملی از احیای نوول وگ و مدرنیته برای تسخیر سگمنت C است. این نوع جدیدی از “ماشین برای زندگی” است که به لطف فناوری E-TECH کارآمد و مقرون به صرفه، تحرک الکتریکی را برای همه مردمی می کند.

رنو آرکانا همچنین ویژگی جدید دیگری را که در تمامی موتورهای TCe 140 و 160 موجود است، به نام Sailing Stop معرفی کرده است. این عملکرد می تواند توسط مشتری از طریق Multi-Sense (حالت حس من یا اکو) فعال یا غیرفعال شود و به لطف چرخش آزاد خودرو در مراحل کاهش سرعت بین 30 تا 140 کیلومتر در ساعت، انتشار CO2 را تا 4 گرم دیگر کاهش می دهد. .

موفقیت تجاری برای رنو آرکانا

موتورهای جدید E-TECH 145 و 1.3 TCe 160 با میکرو هیبریداسیون 12 ولت نیز به طولانی شدن این موفقیت کمک خواهند کرد.

رنو آرکانا جدید یک پیشنهاد منحصر به فرد در بخش SUV کوپه از زمان عرضه آن در مارس 2021 است. این خودرو که در اروپا به بازار عرضه شده است تا به امروز بیش از 10000 مشتری را جذب کرده است.

* شهر WLTP

رنو آرکانای جدید همیشه سازش ناپذیر، قابلیت سکونت را فدای کارایی نمی کند. SUV کوپه 4.57 متری که در بخش C منحصر به فرد است، سیستم هیبریدی E-TECH خود را در محور عقب قرار داده است. جمع و جور بودن آن به ما اجازه می دهد فضای داخلی مشابه نسخه های موتور احتراقی را ارائه دهیم.

رنو آرکانا علاوه بر موتور هیبریدی E-TECH 145، محدوده بنزینی جدید 1.3 TCe را همراه با یک سیستم میکرو هیبریدی 12 ولت، مترادف با اقتصاد، انعطاف پذیری و لذت رانندگی ارائه می دهد.

به لطف فناوری انقلابی E-TECH ما، که مستقیماً از فرمول 1 مشتق شده است، و به لطف تمام نوآوری های انجام شده در آیرودینامیک خودرو – به ویژه SCx 0.72 که 25٪ کارآمدتر از یک SUV سنتی است – جدید Renault Arkana E. -TECH Hybrid تنها 4.8 لیتر در 100 کیلومتر مصرف می کند** و 108 گرم CO2 در هر کیلومتر منتشر می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Arkana، با کلیک کردن در اینجا یا زیر، کیت مطبوعاتی کامل را دوباره کشف کنید.

در نهایت، نسخه اسپرت خط RS رنو آرکانا جدید با تعویض دنده الکترونیکی به صورت استاندارد عرضه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری هیبریدی E-TECH ما، اینجا را کلیک کنید.

موتور بنزینی میکرو هیبریدی 12 ولتی جدید: 1.3 TCE 160 موجود

** ثبت نام در حال انجام است (ژوئیه 2021)منبع

رنو آرکانا جدید که در مارس گذشته در اروپا عرضه شد، اکنون با موتور هیبریدی E-TECH 145 خود در دسترس است که مسئولیت پذیرتر، مصرف سوخت بیشتر و حداکثر لذت رانندگی را تضمین می کند.
با این راه حل “هیبریدی کامل” مجهز به باتری 1.2 کیلووات ساعت 230 ولت، رنو آرکانا جدید تمام مزایای برق را بدون نیاز به اتصال به برق ارائه می کند.

پس از نسخه TCe 140 که از ماه مارس عرضه شد، دومین محدوده بنزینی میکرو هیبریدی 12 ولتی قدرتمندتر در آرکانا وارد شد. در این نسخه جدید، موتور 1.3 لیتری 160 اسب بخار قدرت تولید می کند و مصرف آن تنها 5.7 لیتر در 100 کیلومتر است.** برای 130 گرم CO2 در کیلومتر.

سهم این فناوری میکرو هیبریدی 12 ولتی است، زیرا میانگین مصرف سوخت را تا 8٪ کاهش می دهد در حالی که انتشار CO2 تا 8.5٪ کاهش می یابد.

با فرمان یک کوپه SUV که هیچ سازشی در طراحی، فضا و فناوری روی خودرو ندارد، می‌توانید تا 80 درصد از زمان رانندگی در شهر را در حالت تمام الکتریکی به دست آورید.*قدردانی به ویژه سکوت، راحتی و پاسخگویی. بسته به شرایط استفاده، برد ممکن در حالت تمام الکتریکی تا 3 کیلومتر است.

رنو آرکانا جدید با پیشنهاد جدیدی که فراتر از پارادوکس است، کدهای سنتی را متزلزل می کند. مسابقه ای و جادار، اسپرت و راحت، اولین کوپه SUV از یک خودروساز عمومی، DNA هیبریدی 100% خود را با شخصیت به نمایش می گذارد. مملو از احساسات، فناوری و بهره وری انرژی برای انتشار کمتر دی اکسید کربن، بدون هیچ گونه مصالحه ای، همه جعبه ها را مشخص می کند. رنو آرکانا جدید 100% هیبریدی است، حتی با موتورهای منحصراً الکتریکی خود، و اکنون با سیستم هیبریدی جدید E-TECH 145 در دسترس است. یکی دیگر از افزوده‌های جدید به طیف موتورها، موتور 1.3 TCe 160 بنزینی با 12 ولت میکرو هیبریدی است.

ARKANA E-TECH HYBRID: برقی برای هر روز، با تطبیق پذیری بیشتر!


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: