Renault & Artcurial Motorcars: یک همکاری انحصاری

خودروهای رنو و آرتکوریال خوشحالند که اولین ستاره این بخش «نمادهای رنو» را اعلام کنند: رنو فرمول 1 استثنایی RE40-03 آلن پروست سابق 1983.

رنو مجموعه ای از بیش از 800 وسیله نقلیه دارد که تاریخچه این برند را از زمان ایجاد آن در سال 1898 تا به امروز مرور می کند. بین وسایل نقلیه قدیمی یا جدیدتر، تولید یا رقابت، مدل هایی را می یابیم که چندین نسل از علاقه مندان به خودرو را مشخص کرده اند، مانند تاکسی های Marne، “Stella”، NN، Juvaquatre، 4 CV، Florida، Estafette، Renault 4، Renault. 5 و بسیاری دیگر.

همچنین دو تانک FT-17 از جنگ جهانی اول، وسایل نقلیه ضبط شده، نمونه های اولیه، ماشین های سینما، تجهیزات کوچک از تمام دوران ها، این مجموعه را تکمیل می کند. گنجینه های بسیار زیادی که گواه خلاقیت و دانش فنی رنو برای نزدیک به 125 سال است.

هیوگ پورترون، مدیر کلاسیک رنو

نمادهای رنو

Matthieu Lamoure، مدیر کل Artcurial Motorcarsمنبع

بنابراین، این همکاری از فروش Le Mans Classic در 2 ژوئیه، که طی آن 8 لات با منشأ استثنایی ارائه می شود، اجرایی می شود و به کلکسیونرها این فرصت را می دهد تا بخشی از این افسانه را تصاحب کنند و به گنجینه های خودرویی که قبلاً دمیده شده بود، جان تازه ای بدهند. در ذخایر برند نگهداری می شود.

این همکاری بین رنو و آرتکوریال موتورکارز این دو برند را به آینده نشان می‌دهد، اولین کتاب تاریخ خود را برای اجرا در آینده باز می‌کند، دومی توشه‌ای از تجربه و دانش خود را در زمینه حراج‌ها به آن ارائه می‌دهد. کلکسیونر بین‌المللی ماشین ها. یک همکاری مکمل برای دو شرکت فرانسوی در خط مقدم نوآوری.

شاسی 03 یکی از چهار RE40 است که آلن پروست با آن در جایزه بزرگ فصل 1983 شرکت کرد و در پایان آن آلن پروست و رنو به ترتیب نایب قهرمانان رانندگان و سازندگان جهان خواهند شد. این شاسی بلند مجهز به موتور V6 توربو با قدرت 650 اسب بخار، پنج گرندپری را آغاز خواهد کرد. او جایزه بزرگ بلژیک را برد، در سن مارینو در رده دوم و در موناکو رتبه سوم را پس از گرفتن قطب کسب کرد.

رنو با آرزوی گنجاندن این میراث استثنایی در فرآیندی برای آینده، بازتابی در اطراف این مجموعه خودرو به منظور ارائه آن انجام داده است.

در این زمینه، رنو، یک برند تاریخی تحرک، تصمیم گرفته است تا با Artcurial Motorcars، رهبر فرانسه در بازار حراج خودروهای کلکسیونی، نیروهای خود را بپیوندد تا به طور منظم تعداد معینی از خودروهای متعلق به خود را به حراج بگذارد. این فروش ها فرصت های زیادی برای مرور مجدد تاریخ غنی سازنده فرانسوی خواهد بود. آنها توسط Artcurial Motorcars طبق تقویم موجود خانه، در طول نمایشگاه Retromobile در فوریه، در طول فروش Automobiles sur les Champs در پایان اکتبر و در جلسه آنها در طول رویداد Le Mans Classic سازماندهی می شوند. در هر یک از این فروش‌ها، خودروهایی از مجموعه رنو در بخش ویژه‌ای به نام نمادهای رنو ارائه می‌شوند.

برای پیشرفت، یک مجموعه باید تکامل یابد، تطبیق یابد، خود را حول یک هسته سخت متشکل از ضروریات تجدید کند. ما بسیار خوشحالیم که در این فرآیند توسط Artcurial حمایت می شویم و در نتیجه به علاقه مندان امکان تصاحب شاهدان تاریخ خارق العاده رنو را می دهیم.

نفس تازه ای ببخشید و به آن پویایی و سازگار با رنولوشنی که شرکت در حال تجربه آن است ببخشید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: