Renault Austral جدید: افتتاح پیش سفارش

E-TECH FULL HYBRID: بهترین هیبریداسیون در جهان!

اولین سطح هیبریداسیون، موتور هیبریدی ملایم 140 یا 160 اسب بخاری مبتنی بر موتور 1.3 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ تزریق مستقیم بنزینی است که در حال حاضر در بخشی از طیف رنو موجود است. این موتور که با همکاری دایملر ساخته شده است به کمک یک دینام-استارتر و یک باتری لیتیوم یونی 12 ولتی است. مصرف “بهترین در کلاس” را از 6 لیتر در کیلومتر برای 137 گرم CO نشان می دهد2/ کیلومتر

برنامه روابط “اکنون استرالیا”.

مدولار و همه کاره به لطف پلت فرم CMF-CD، New Austral به یک صندلی عقب کشویی 16 سانتی متری مجهز شده است که حجم صندوق بار یا فضای سرنشینان ردیف 2 را افزایش می دهد.

نیو آسترال دومین نسل از موتورهای هیبریدی E-TECH را که توسط رنو توسعه و ثبت شده است، افتتاح کرد. موتور E-TECH فول هیبریدی که یک مرکز واقعی فناوری است، شامل یک موتور 3 سیلندر 1.2 لیتری توربوشارژ جدید بنزینی همراه با یک موتور الکتریکی جدید 400 ولتی با قدرت 160 یا 200 اسب بخار است. بازدهی 42 درصدی آن جزو بهترین های موجود در بازار است. مصرف آن از 4.5 لیتر در 100 کیلومتر1 قابل مقایسه با مدرن ترین موتورهای دیزلی است. انتشار CO آن2 کمتر از 103 گرم در کیلومتر هستند1 بدون به خطر انداختن لذت رانندگی

صفحه نمایش OpenR یکی از بزرگترین صفحه نمایش ها در بازار خودرو است. نمایش داده‌های داشبورد را با ناوبری و چندرسانه‌ای ترکیب می‌کند و بهترین سرویس‌ها و برنامه‌های Google را ادغام می‌کند.

Nouvel Austral طوری طراحی شده است که به راحتی تمام خانواده را در خود جای دهد. این یک موقعیت رانندگی با تکنولوژی بالا، یک محفظه سرنشین مدرن بدون به خطر انداختن کیفیت، کاربردی و جادار بودن ارائه می دهد.

رنو پیش‌سفارش‌های آنلاین New Austral را از پنجشنبه 30 ژوئن 2022 در 5 کشور اروپایی فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان و هلند آغاز می‌کند.

آخرین اخبار برند رنو را در سایت رسانه دنبال کنید

بازاریابی Nouvel Austral تا پایان سال بسته به کشور برنامه ریزی شده است.

نیو آسترال سومین نسل از سیستم فرمان چهار چرخ رنو را افتتاح کرد: “4CONTROL Advanced”. یک پیشنهاد منحصر به فرد در بخش C-SUV، شاسی فرمان 4 چرخ، مانور پذیری شایسته یک خودروی شهری و ثبات رانندگی بی نظیر را ارائه می دهد.

موتورهایی با بهترین سطح مصرف و انتشار

MILD HYBRID ADVANCED 130 اسب بخار: بهترین جایگزین برای دیزل

1 – مشروط به تایید نهاییمنبع

بیش از 34000 مشتری در حال حاضر به برنامه ارتباطی “Austral now” برای رنو استرالیا جدید ملحق شده اند که از فوریه گذشته فعال بوده است. محتوای انحصاری مختلف در سراسر برنامه از صفحات وب اختصاصی کشور برند رنو در دسترس است. فعال‌سازی دیجیتال مشترکان را تا زمان راه‌اندازی تجاری همراهی می‌کند تا به آنها امکان بهره‌مندی از محتوای انحصاری را بدهد.

RENAULT AUSTRAL، بهترین تکنولوژی برای همه!

سفارشات پس از تابستان در همه کشورها باز می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه «اکنون استرالیا» و ثبت نام، به وب سایت کشور برند رنو مراجعه کنید.

موتور 130 اسب بخار پیشرفته هیبریدی ملایم ترکیبی از موتور 3 سیلندر بنزینی توربوشارژ 1.2 لیتری موتور فول هیبریدی E-TECH با باتری لیتیوم یونی 48 ولت و یک استارت- دینام است. دومی به موتور احتراقی در پرهزینه ترین فازهای خود، راه اندازی یا شتاب، کمک می کند تا قدرت بیشتری را در حین پیک آپ ارائه دهد، در حالی که مصرف کنترل شده “بهترین در کلاس” را از 5، 2 لیتر در 100 کیلومتر برای 118 گرم CO نشان می دهد.2/ کیلومتر

MILD HYBRID 140 یا 160 اسب بخار: فناوری اثبات شده


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: