Renault Austral جدید – اکنون برای پیش‌سفارش موجود است

سفارشات پس از تابستان در همه کشورها شروع می شود.

بیش از 34000 خریدار علاقه مند قبلاً به برنامه ارتباط با مشتری “Austral Now” برای رنو استرالیایی کاملاً جدید که در فوریه راه اندازی شد، پیوسته اند. این برنامه طیف وسیعی از محتوای انحصاری را از طریق پلتفرم آنلاین خود برنامه ارائه می دهد و کمپین های فعال سازی دیجیتال را با مشترکان تا زمان انتشار Austral اجرا می کند.

رنو استرالیا – معرفی تکنولوژی پیشرفته به بازار گسترده تر

موتور پایه هیبریدی ملایم دارای قدرت 140 یا 160 اسب بخار است و از یک موتور 4 سیلندر 4 سیلندر توربوشارژ 1.3 لیتری بنزینی تزریق مستقیم استفاده می کند که در حال حاضر در مجموعه ای از خودروهای رنو موجود است. این موتور که با همکاری دایملر توسعه یافته است، توسط یک موتور استارت و یک باتری 12 ولتی لیتیوم یونی پشتیبانی می‌شود و مصرف سوخت سیکل ترکیبی “بهترین در کلاس” را با کمتر از 6 لیتر در 100 کیلومتر، با انتشار 137 گرم CO ارائه می‌کند.2/ کیلومتر

برنامه ارتباط با مشتری “اکنون استرالیا”.

رنو از روز پنجشنبه 30 ژوئن 2022 در پنج کشور اروپا – فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان و هلند، پیش‌سفارش آنلاین Austral جدید را آغاز خواهد کرد.

Austral جدید نسل دوم موتور هیبریدی E-TECH را معرفی می کند که توسط رنو توسعه یافته و ثبت شده است. پر از فناوری پیشرفته، E-TECH Full Hybrid به یک موتور 1.2 لیتری 3 سیلندر توربوشارژ بنزینی همراه با یک موتور الکتریکی در شبکه 400 ولت برای 160 یا 200 اسب بخار مجهز شده است. با 42 درصد بهره وری انرژی استرالیا، آن را به یکی از بهترین عملکردها در بازار تبدیل می کند. بهره وری سوخت آن از 4.5 لیتر در 100 کیلومتر شروع می شود1، مشابه موتورهای دیزلی پیشرفته است. علاوه بر این، استرالیا سطوح بسیار پایینی از CO تولید می کند2 انتشار گازهای گلخانه ای (103 گرم CO2/ کیلومتر1)، در حالی که لذت بیشتری از رانندگی ارائه می دهد.

Austral جدید نسل سوم سیستم فرمان چهار چرخ رنو، 4CONTROL Advanced را افتتاح کرد. شاسی چهار چرخ محرک تنها در نوع خود در بخش C-SUV، مانورپذیری یک خودروی شهری را همراه با پایداری بی نظیر ارائه می دهد.

بهترین موتورها از نظر راندمان سوخت و انتشار

E-TECH FULL HYBRID – موتور هیبریدی با بهترین عملکرد در جهان

130 اسب بخار MILD HYBRID ADVANCED – جایگزینی واقعی برای دیزل

صفحه‌نمایش OpenR یکی از بزرگ‌ترین‌ها در بازار خودرو است و نمایشگر ابزار داشبورد را با صفحه ناوبری و چندرسانه‌ای ترکیب می‌کند که خدمات و برنامه‌های پیشرو Google را یکپارچه می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در برنامه ارتباط با مشتری “Austral Now”، به وب سایت رنو در کشور خود مراجعه کنید.

140 اسب بخار یا 160 اسب بخار MILD HYBRID – فناوری آزمایش شده و آزمایش شده

1 – در انتظار صدور گواهینامه نهاییمنبع

Austral کاملاً جدید برای عرضه از هم‌اکنون تا پایان سال برنامه‌ریزی شده است و تاریخ‌های آن بسته به کشور متفاوت است.

Austral جدید با پلت فرم CMF-CD قابل تنظیم و چند منظوره است و دارای صندلی عقب تاشو تقسیم می شود که می تواند به صورت جداگانه در امتداد ریل های 16 سانتی متری تنظیم شود تا ظرفیت محفظه چمدان یا فضای پا برای سرنشینان در عقب افزایش یابد. .

Austral کاملاً جدید به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی کل خانواده را در خود جای دهد و دارای کابین خلبانی با تکنولوژی بالا و فضای داخلی مدرن با کیفیت بالا، کاربردی و جادار است.

موتور هیبریدی پیشرفته 130 اسب بخاری ترکیبی از جدیدترین موتور بنزینی 1.2 لیتری 3 سیلندر توربوشارژ با باتری لیتیوم یونی 48 ولتی و موتور استارت است که به موتور بنزینی در زمانی که به بیشترین انرژی نیاز دارد – راه اندازی و شتاب – برای تزریق نیروی اضافی و در عین حال به حداقل رساندن آن کمک می کند. مصرف سوخت “بهترین در کلاس” با شروع 5.2 لیتر در 100 کیلومتر و 118 گرم CO2/ کیلومتر


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: