Renault Austral جدید: کیفیت در نگاه اول قابل مشاهده است

کنسول وسط دارای یک تکیه گاه دستی با روکش کروم ساتن است که با روکشی ریز دانه تزئین شده است تا لمسی دلپذیر داشته باشد. طراحی آن با الهام از دنیای هوانوردی و ساعت سازی، به یک جهان اشاره دارد دقت، درستی. هنگامی که لغزش می‌کند، مانند انتخابگر گاوصندوق می‌تپد، که نشانه‌ای از توجه دقیق به تمام جزئیات است.

رنو آسترال جدید در روز سه شنبه 8 مارس 2022 در ساعت 9:30 صبح به وقت پاریس در اولین اکران جهانی دیجیتالی رونمایی خواهد شد.منبع

پانل های درب فوم دار

Dدر قسمت بالای آن، داشبورد عاری از کلاه با یک پوشش غلاف از مات و ظاهر فوم بسیار نرم در لمس پوشیده شده است. نوار نور تا پانل های درب گسترش می یابد، بنابراین به تقویت درک بصری کمک می کند. مواد تصفیه شده، مانند چوب واقعی که با روش ژاپنی “Maki-e” پردازش شده است، می آید داخلی را تقویت کنید این تکنیک کابینت سازی شامل استفاده از چندین مورد است لایه هایی از رنگدانه های فلزی روی چوب، که دانه آن را برجسته می کند. در لمس، این درمان امکان حفظ دانه و تسکین طبیعی چوب را فراهم می کند. در نهایت، یک نوار کروم با پوشش ساتن ظریف، مشبک تهویه افقی را به دقت در بر می گیرد.

به عنوان امتداد داشبورد، پنل درهای جلو و عقب در بالا فوم شده است. دکورها و تزئینات یکسانی دارند برای ظرافت بیشتر، صرف نظر از محل نشستن سرنشینان.
روکش صندلی‌ها در نسخه تکنو از مشکی به خاکستری روشن روشن شده است. در ترکیب با یک پوشش مصنوعی دانه ریز، ظرافت غیر قابل انکاری را به ارمغان می آورد.

تیم های طراحی و مهندسی رنو تضمین کرده است که کیفیت فورا قابل توجه است. تمام نواحی تماس با ظرافت صورت گرفته است کار کرد تا آنها را در لمس دلپذیر و نرم کند. این مواد با بیشترین دقت انتخاب شده اند تا بر روی یک پایان آن تاکید شود می خواهد پالایش شده و در نگاه اول قابل مشاهده باشد.

یک استراحت دست هوشمند

[SAVE THE DATE – 8 MARS 2022]

François FARION، مدیر طراحی رنگ و مواد برای برند رنو

برای رسیدن به سطح کیفیت جدید رنو استرالیا، ما هیچ سازشی در مورد آن انجام نداده ایم انتخاب مواد و مهارت، مانند روکش چوب واقعی با منافذ باز سطح نمادین.

یک داشبورد زیبا که به صورت مرحله ای ساخته شده است


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: