Renault Austral کاملا جدید: کیفیتی که برای چشم راحت است

[SAVE THE DATE – 8th MARCH 2022]

روکش صندلی‌ها در نسخه تکنو از مشکی تا خاکستری روشن به‌خوبی روشن می‌شوند، همراه با روکش مصنوعی ریزدانه، ظرافت غیرقابل انکاری را به ارمغان می‌آورند.

پانل های درب فوم دار و صندلی هایی که به خوبی مراقبت شده اند

رنو استرال کاملاً جدید در روز سه‌شنبه 8 در اولین اکران جهانی دیجیتال رونمایی خواهد شد.هفتم مارس 2022 ساعت 9:30 صبح (CEST – به وقت پاریس).منبع

برای دستیابی به سطح مطلوب کیفیت در رنو استرال کاملاً جدید، در انتخاب مواد و کیفیت کار، مانند پوشش چوبی با منافذ باز که در تریم سطح نمادین یافت می‌شود، هیچ مصالحه‌ای نکردیم.
فرانسوا FARION، رئیس رنگ و تریم برند رنو

یک داشبورد طبقاتی زیبا

به عنوان امتداد داشبورد، پنل درهای جلو و عقب در بالا فوم شده است. آنها بدون توجه به صندلی سرنشینان، تزئینات و پرداخت های یکسانی برای ظرافت بیشتر دارند.

تیم های طراحی و مهندسی رنو اطمینان حاصل کردند که سطح کیفیت بلافاصله قابل لمس است. هر چیزی که یک مسافر احتمالاً لمس می‌کند، برای احساس نرم‌تر و لذت‌بخش‌تر ساخته شده است. روی انتخاب متریال برای تریم شیک با حس ظاهری بالا بسیار فکر شد.

کنسول وسط دارای یک تکیه گاه دستی با روکش کروم ساتن روی یک پوشش ریزدانه است که لمس آن لذت بخش است. طراحی با الهام از دنیای هواپیما و ساعت سازی خوب، طراحی دقیقی را تداعی می کند. هنگامی که آن را به عقب یا جلو می‌کشید، صدای کلیک مکانیکی مشابه صدای صفحه روی گاوصندوق ایجاد می‌کند – نمونه دیگری از توجه دقیق به تمام جزئیات.

استراحت دست هوشمند

در قسمت بالایی، پوشش داشبورد برداشته شده است و روی داشبورد با روکش مات و روکش پد پوشیده شده است که در لمس بسیار نرم است. نوار نور تا پانل های درب گسترش می یابد و در نتیجه جذابیت بصری کلی را افزایش می دهد. مواد با کیفیت خوب، مانند چوب واقعی که طبق تکنیک ژاپنی پردازش شده است maki-e، طراحی داخلی را بالا می برد. این تکنیک کابینت‌سازی با استفاده از یک پارچه برای اعمال چندین لایه رنگدانه فلزی روی چوب، دانه‌های طبیعی را برجسته می‌کند. این تکنیک به حفظ احساس دانه و بافت چوب کمک می کند. در نهایت، یک تریم کروم ساتن ظریف به ظرافت در اطراف شبکه افقی دریچه هوا پیچیده می شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: