RENAULT CLIO FETE SES 30 ANS

در 23 آگوست، رنو کمپین تبلیغاتی «فصل بعدی یک داستان بزرگ» را راه اندازی کرد. Clio چندین نسل را پشت سر گذاشته است، این کمپین جدید اروپایی که توسط Publicis تهیه شده است، داستان یک مادر و پسرش را روایت می کند که همراه با Clio تکامل می یابند، از نسل اول تا جدیدترین Clio E-TECH Plug-In.

امروزه، Clio حتی فراتر رفته و با ارائه فناوری نوآورانه E-TECH Hybrid صفحه جدیدی در تاریخ خود می نویسد. به لطف تطبیق پذیری شناخته شده اش، زندگی روزمره را برق می بخشد و با بیشترین نیازهای حرکتی سازگار می شود.

Clio V فعلی به سنت خودروهای کاملاً ایمن سازگار با زمان خود ادامه می دهد و آن را با 5 ستاره EuroNCAP خود ثابت می کند.

به مناسبت این سالگرد، تیم دیجیتال رنو عملیاتی را با نام #CLIOGENERATION راه اندازی کرده است. اصل ساده است: تقریباً همه داستانی با Clio دارند. در طول ماه آگوست، شبکه‌های اجتماعی گروه رنو با ریتم کلیو به لرزه در آمدند: عکس‌ها و ویدیوهای آرشیو، مصاحبه‌ها با افراد داخلی و مهم‌تر از همه بسیاری از داستان‌های عالی Clio که توسط جامعه ما به اشتراک گذاشته شده است. تکه هایی از زندگی که می توانید در اینستاگرام، فیس بوک و توییتر پیدا کنید.

پیدا کردن حماسه کلیو، تست Clio V E-TECH Hybrid توسط خلبان توسعه ما Laurent Hurgon و تجاری با دنبال کردن لینک هامنبع

طی سال‌ها، رنو دی‌ان‌ای را حفظ کرده است که باعث موفقیت خودروی ستاره شهرش شده است و امروز نسل پنجمی را ارائه می‌کند که کلیوتر از همیشه است. هر چه مدرن‌تر، ورزشی‌تر، Clio V نقاط قوت چهار نسل قبلی را که حماسه را ساخته‌اند، در خود جای داده است:

  • از اولین کلیو، “همه چیز از یک بزرگ” دارد. مانند او، Clio V فناوری هایی را قرض گرفته است که در خودروهای سگمنت بالاتر ظاهر می شوند.
  • از Clio II، استانداردهای بسیار بالای قابل سکونت و راحتی را در اختیار گرفته است.
  • مانند Clio III از نظر کیفیت درک شده از نظر ابعاد تغییر کرده است.
  • از Clio IV، طراحی قوی را به ارث برده است که الهام‌بخش کل مجموعه اخیر رنو بوده است

از زمان اولین حضور خود در سال 1990، کلیو با بیش از 15 میلیون دستگاه فروش، به پرفروش ترین گروه رنو در سراسر جهان تبدیل شده است. خودرویی که اغلب به عنوان خودروی مورد علاقه فرانسوی ها شناخته می شود، حتی از سال 2013 به رتبه پیشرو در سگمنت B در اروپا رسیده است. اما فراتر از عملکرد تجاری، کلیو بیش از همه نماد یک ماجراجویی انسانی، چه در داخل و چه در خارج از رنو است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: