RENAULT EZ-FLEX: آزمایشی نوآورانه برای درک تحویل شهری در آخرین مایل

ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در غرفه رنو در نمایشگاه فناوری VIVA هستیم تا رنو EZ-FLEX را از 16 تا 18 می 2019 در نمایشگاه پاریس پورت دو ورسای (فرانسه) کشف کنیم.

EZ-FLEX: وسیله نقلیه ای که برای تحویل در شهر طراحی شده است

برقی ، EZ-FLEX می تواند به مراکز شهر دسترسی داشته باشد و برد 150 کیلومتری را ارائه می دهد که برای نیازهای تحویل شهری مناسب است (میانگین مسافت پیموده شده برای تحویل شهری 50 کیلومتر در روز است).

EZ-FLEX: یک آزمایش مشارکتی، نوآورانه و بی سابقه

درباره گروه رنو

تضمین تحرک پایدار برای همه، امروز و فردا: این باور گروه رنو است.

پس از خودروی مفهومی رنو EZ-PRO، با رنو EZ-FLEX ادامه می دهیم کار اکتشافی ما در مورد تحرک فردا.

همه چیز برای آن طراحی شده است پاسخگویی به نیازهای شخص تحویل دهنده : دسترسی گسترده به موقعیت رانندگی برای تسهیل ورود و خروج، داشبورد واضح و مرکزی که امکان دسترسی سریع و آسان به اطلاعات رانندگی، دید عابران پیاده و محیط شهری و همچنین کنترل های ساده و موثر خودرو را فراهم می کند. رابط کاربری دستگاه هوم مدرن است و ریشه در دنیای گوشی های هوشمند دارد. خدمات و برنامه های مربوط به خودرو را ارائه می دهد و می تواند برنامه های مربوط به فعالیت حرفه ای های مختلف را تعبیه کند.

بارگیری عقب به لطف ارتفاع بارگیری ارگونومیک (760 میلی متر از سطح زمین) و دهانه هایی که امکان دسترسی آسان به کل سطح بارگیری را فراهم می کند، بهینه شده است. این وسیله نقلیه نیز طوری طراحی شده بود که اجازه دهد طیف گسترده ای از ماژول های عقب . این ماژول‌های عقب انعطاف‌پذیر هستند تا نیازهای مختلف افراد حرفه‌ای را که به آنها قرض داده می‌شود، برآورده کنند.

در دنیایی که تا سال 2030 بیش از 60 درصد از جمعیت شهرنشینی را به سمت شهرنشینی سوق می‌دهد، جابجایی مردم تنها چیزی نیست که نیاز به بازنگری دارد. عصر جدیدی برای گردش کالاها نیز در حال طلوع است: سرعت، انعطاف‌پذیری و قابلیت اطمینان از ویژگی‌های اصلی انتظارات مصرف‌کننده جدید، در زمان انفجار در تعداد خریدهای آنلاین است. این تقاضا برای نرخ‌های تحویل بیشتر و دقیق‌تر با مقررات سختگیرانه فزاینده‌ای در شهرها و مراکز شهر همراه است.

گروه رنو که از سال 1898 خودروساز است، یک گروه بین المللی است که در 134 کشور جهان حضور دارد و در سال 2018 نزدیک به 3.9 میلیون دستگاه خودرو فروخته است. اکنون بیش از 180000 کارمند، 36 سایت تولیدی و 12700 نقطه فروش در سراسر جهان دارد.

او پیشنهاد می کند یک ردپای بهینه برای حجم مفید ارائه شده : کاهش طول (3.86 متر) و عرض (1.65 متر) و همچنین ارتفاع (1.88 متر) که امکان دسترسی به پارکینگ را فراهم می کند. ظرفیت بارگیری آن 3 متر است 3 به دلیل اندازه خود به لطف یک کابین جمع و جور، بدون به خطر انداختن مزایای یک وسیله نقلیه واقعی، استثنایی است. شعاع چرخشی 4.5 متری را ارائه می دهد که به آن امکان مانور عالی در خیابان های مرکز شهر را می دهد.

رنو EZ-FLEX برای تکامل با چابکی در شهر است یک وسیله نقلیه جمع و جور و قابل مانور .

با این آزمایش رنو در حال افتتاح است یک رویکرد جدید برای آماده سازی و طراحی نوآوری های فردا. این رویکرد چابک، یک پیشرفت در دنیای خودرو، بسیار نزدیک به شیوه های انجام شده در بخش های دیگر مانند بازی است.

EZ-FLEX: آماده سازی تحرک فردا

وسیله نقلیه است مجهز به سنسور برای ارائه درک بهتری از کاربردها، که با بازخورد متخصصان در طول آزمایش غنی شده است. داده های مختلفی جمع آوری خواهد شد: موقعیت جغرافیایی، مسافت پیموده شده، استقلال، بازشوها، سرعت، توقف ها و غیره. سپس این داده ها از طریق اتصال خودرو به صورت بلادرنگ یا یک بار در روز بازخورد داده می شود تا واقعیت استفاده روزانه را درک کنید.

یک دوجین رنو EZ-FLEX در اروپا به چندین متخصص، شرکت، شهر یا مقامات محلی قرض داده خواهد شد. این آزمایش باید حدود 2 سال طول بکشد.

تجزیه و تحلیل داده ها، تکمیل شده توسط بازخورد حرفه ای رنو را قادر می سازد تا خودروهایی را طراحی کند که برای تغییرات در لجستیک شهری مناسب تر باشند. هدف آزمایش یک وسیله نقلیه و خدمات آن، در شرایط واقعی، با بازیگران اکوسیستم، برای یک دیدگاه مشترک از تحرک شهری کالا است.

این گروه برای رویارویی با چالش های تکنولوژیکی عمده آینده و دنبال کردن استراتژی رشد سودآور خود، بر توسعه بین المللی خود متکی است. این شرکت بر مکمل بودن پنج برند خود (رنو، داچیا، رنو سامسونگ موتورز، آلپاین و لادا)، خودروهای برقی و اتحاد منحصر به فرد خود با موتورهای نیسان و میتسوبیشی متکی است. با حضور ۱۰۰ درصد تیم رنو در مسابقات قهرمانی جهان فرمول ۱ از سال ۲۰۱۶، این برند درگیر ورزش موتوری است که یک بردار واقعی نوآوری و بدنامی است.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: