Renault Kangoo E-Tech Electric جدید، 100% برقی، 100% بی صدا، 100% خانواده

این موضوع توسط فیلم تبلیغاتی جدید او که با آژانس او ​​Publicis Conseil ساخته شده است، تأکید می کند. فیلمی که به عنوان یک قصیده واقعی برای خانواده ها تصور می شود. به آنچه که آنها از نظر پیچیدگی و لمس کردن در تلاش خود برای سکوت ارائه می دهند، با پشتیبانی از موسیقی “Enjoy The Silence” از حالت Dépêche که توسط موریارتی دوباره مورد بازدید قرار گرفته است.

در شرایطی که خودروهای برقی کمی وجود دارد که واقعاً برای خانواده‌ها طراحی شده‌اند، رنو کانگو E-Tech Electric جدید با صندوق بار سخاوتمندانه 850 لیتری، فضاهای ذخیره سازی بسیار هوشمندانه و 5 صندلی واقعی خود متمایز است. با برد 285 کیلومتر (WLTP) و شارژ قابل برنامه ریزی از طریق اپلیکیشن MyRenault، به همان اندازه برای فعالیت های روزانه مناسب است و برای استراحت و فعالیت های تفریحی.

سفر خانوادگی همیشه آسان نیست. بین اسباب‌بازی‌های کوچک‌ترها و آهنگ‌های زنگ بزرگ‌ترها، … صدا می‌تواند به سرعت افزایش یابد.

با استقلال کافی برای پاسخگویی به اکثر نیازها، از نظر کاربردی و فضا به خطر نمی اندازد و در عین حال به لطف موتور بی صدا و بسیاری از نکات کاربردی، آرامش بیشتری را فراهم می کند. »

رنو به لطف خودروی برقی خانوادگی جدید خود، فضایی آرام و بی صدا، جادار و کاربردی ارائه می دهد تا از فرار با دیگران و بدون سازش لذت ببرید.

هر چقدر هم که چندتایی و متفاوت باشند، همه خانواده ها رابطه ارزشمندی با سکوت را تجربه می کنند.

25 سال پیش، رنو با اختراع بخش Ludospace، با کانگو، خودرو را متحول کرد. امروزه، Kangoo E-Tech Electric پاسخی مدرن و ملموس به انتظارات خانواده هایی که به طور فزاینده ای نسبت به مسائل زیست محیطی حساس هستند، ارائه می دهد.

آرنو بلونی، مدیر ارشد بازاریابی جهانی برند رنو.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: