Renault Parc Entreprises و DIAC Location راه اندازی Iris و Iris Live: دو ابزار جدید برای مدیریت و بهینه سازی ناوگان

به لطف اطلاعات گزارش شده توسط جعبه های تله ماتیک، Iris live به مدیران این امکان را می دهد تا به لطف تعداد معینی از داده های انتخاب شده، دید کاملی از ناوگان خود داشته باشند. به عنوان مثال، آنها به ساعات استفاده از وسیله نقلیه، کیلومترهای طی شده، مصرف واقعی سوخت، هشدارهای مکانیکی بلادرنگ و موقعیت مکانی خودرو دسترسی دارند.

به محل پیشنهادی DIAC – Overlease

Iris Live بخشی از تمایل Renault Parc Entreprise، DIAC Location و Overlease برای ارائه راه‌حل‌هایی است که برای همه استفاده‌های مشتریانشان سازگار است. به همین دلیل است که Iris Live در 3 سطح خدمات در دسترس است:

  • فعالیت Iris Live برای نظارت بر فعالیت و نگهداری ناوگان، 9.90 یورو بدون مالیات در ماه و هر وسیله نقلیه به بازار عرضه می شود.
  • رانندگی با محیط زیست Iris Live برای آگاهی کارکنان از رانندگی مسئولانه تر، با قیمت 10.90 یورو بدون احتساب مالیات در ماه و هر وسیله نقلیه به بازار عرضه می شود.
  • Iris Live موقعیت جغرافیایی برای بهینه سازی مسیر و سفرهای هر وسیله نقلیه، با قیمت 11.90 یورو بدون احتساب مالیات در ماه و هر وسیله نقلیه به بازار عرضه می شود.

با راه اندازی Iris و Iris Live، مشتریان حرفه ای ما اکنون راه حل های دیجیتالی برای مدیریت فعالیت ناوگان خود در زمان واقعی دارند. به لطف داده های تله ماتیک، مدیران همچنین می توانند روش های رانندگی ایمن تر را تشویق کنند یا مسیریابی وسایل نقلیه خود را بهبود بخشند و در نتیجه هزینه های خود را بهینه کنند. . اعلام کرد وینسنت هاویل، معاون مدیر عامل محل سکونت DIAC و معاون مدیر عامل شرکت رنو پارک.

مخاطبین را فشار دهید

Iris: به لطف یک پورتال 100٪ قابل تنظیم، ناوگان را به طور مستقل مدیریت کنید

DIAC Location که در شرکت رنو پارک ادغام شده است، راه حل های مدیریت ناوگان خودرو، اجاره بلندمدت و خدمات تجاری را ارائه می دهد. DIAC Location با ناوگان مدیریت شده نزدیک به 400000 وسیله نقلیه، بازیگر اصلی اجاره بلندمدت در بازار فرانسه است.منبع

به منظور حمایت از مشتریان حرفه ای که به دنبال راه حل های دیجیتال یکپارچه برای مدیریت ناوگان وسایل نقلیه خود هستند، DIAC Location و Overlease Iris را تصور کرده اند: پورتال جدیدی که به آنها امکان می دهد ناوگان خود را مطابق با فعالیت خود مدیریت کنند. علاوه بر نظارت روزانه بر قراردادها در سطح عملیاتی و اداری، منطقه مشتری امکان تجزیه و تحلیل دقیق ناوگان، اشتراک در خدمات جدید، مدیریت رانندگان و بهره مندی از اطلاعات مالیاتی و فنی را فراهم می کند. این پورتال در تمامی رسانه های دیجیتال قابل دسترسی است. مشتری خودش داده هایی را که می خواهد ردیابی کند انتخاب می کند. Iris در اولین قرارداد پیشنهاد می شود و تا 3 سال پس از پایان آخرین قرارداد باز است.

Iris Live: بهینه سازی استفاده از خودرو با داده های تله ماتیک

رنو Parc Entreprises یک گروه منافع اقتصادی (EIG) است که در سال 2001 توسط رنو با زیرمجموعه تامین مالی آن DIAC ایجاد شد. RPE طیف کاملی از خودروهای سواری و تجاری رنو و داچیا را ارائه می‌کند که با هر یک از حرفه‌های مشتریان حرفه‌ای خود (صنعت‌کاران، بازرگانان، VSEs، SMEs، SMIs، جوامع، ادارات، خدمات عمومی و شرکت‌های اجاره‌ای) سازگار شده است. راهکارهایی برای تامین مالی و خدمات

درباره شرکت رنو پارک


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: