RENAULT PRO+ طیف جدیدی از لوازم جانبی تزئینات داخلی را در تمام خودروهای تجاری سبک خود در سراسر جهان عرضه می کند.

درباره گروه رنو
گروه رنو که از سال 1898 تولیدکننده خودرو است، یک گروه بین المللی است که در 134 کشور جهان حضور دارد و در سال 2017 نزدیک به 3.76 میلیون دستگاه خودرو فروخته است. اکنون بیش از 180000 کارمند دارد، 36 سایت تولیدی و 12700 نقطه فروش در سراسر جهان دارد.
این گروه برای رویارویی با چالش های تکنولوژیکی عمده آینده و دنبال کردن استراتژی رشد سودآور خود، بر توسعه بین المللی خود متکی است. این شرکت بر مکمل بودن پنج برند خود (رنو، داچیا، رنو سامسونگ موتورز، آلپاین و لادا)، خودروهای برقی و اتحاد منحصر به فرد خود با موتورهای نیسان و میتسوبیشی متکی است. با حضور ۱۰۰ درصد تیم رنو در مسابقات قهرمانی جهان فرمول ۱ از سال ۲۰۱۶، این برند درگیر ورزش موتوری است که یک بردار واقعی نوآوری و بدنامی است.

درباره Renault Pro+
برای بیش از یک قرن، رنو در حال توسعه، تولید و بازاریابی خودروهای سبک (LCV) برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان حرفه ای خواستار در سراسر جهان بوده است. فروش جهانی خودروهای تجاری سبک گروه رنو از سال 2011 تا کنون 40 درصد افزایش یافته است و به رکورد جدید 463000 دستگاه در سال 2017 رسیده است. امروز رنو رهبر اروپا در ون های الکتریکی و خودروهای تجاری سبک است. Renault Pro+ نام تجاری متخصص گروه رنو است که محصولات، خدمات و راه حل های متناسب با مشاغل را برای امروز و فردا ارائه می دهد.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: