RENAULT SCÉNIC: اختراع و اختراع مجدد – صحنه 4: اختراع مجدد (قسمت 2)

Scénic 4 که از خودروی مفهومی R-Space متولد شده است، دارای طراحی بیرونی مدرن و پویا است. او برای جلب رضایت تمام خانواده، کارت اغواگری و نفسانی را بازی می کند.

«ساخت یک خودروی تولیدی نزدیک به یک خودروی مفهومی موضوع ساده ای نیست. آسان نبود اما نتیجه واقعاً وجود دارد.» Agneta Dahlgren توضیح می دهد.

رنو سنیک 4

صحنه 4: MPV فشرده دوباره اختراع شد

برای اطمینان از پر شدن قوس چرخ‌ها، مانند خودروهای اسپورت، تمام نسخه‌های Scénic 4 در چرخ های 20 اینچی با لاستیک های Tall&Narrow (بلند و باریک). در حالی که نسل قبلی رینگ های 17 اینچی داشت، این پایه اولین بار در این بخش است. غلبه بر آن یک چالش فنی دشوار بود، اما پاداش آن یک منظره با ظاهری تکرار نشدنی است.

Agneta Dahlgren، مدیر طراحی خانواده Mégane Scénic

لذت زندگی در کشتی، مدولار بودن، قابلیت سکونت، درخشندگی: DNA اولین MPV فشرده موجود در بازار در طول نسل ها از بین نرفته است. Scénic مخففنوآوری. این ژنتیک “نابغه” در مدرنیته با نسل چهارم ادامه می یابد کراس اوور تایپ شده، برای برآورده کردن انتظارات لحظه ای. الهام از خودروی مفهومی است رنو R-Space. سپس مدیر طراحی خانواده مگان سنیک، آگنتا دالگرن در این ماجراجویی بزرگ شرکت کرد: اختراع مجدد Scénic از طریق طراحی بیرونی. «تقاطع تک فضا».

“ما به Scénic 4 افتخار می کنیم. این واقعاً یک ماشین زیبا است، یک مینی ون زیبا” Agneta Dahlgren، خوشحالم که در اختراع مجدد یک وسیله نقلیه نمادین که امروز بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد، شرکت کرده است.منبع

برای ماژولار بودن بیشتر، صندلی‌های عقب در یک حرکت جمع می‌شوند و به لطف «تاشو با یک لمس»، فرمانی که به صورت فیزیکی در صندوق عقب وجود دارد اما از طریق صفحه لمسی سیستم چندرسانه‌ای R-Link نیز قابل دسترسی است، در یک حرکت جمع می‌شوند.

اگنتا دالگرن برای اختراع مجدد Scénic 4 می گوید: R-Space بیش از یک منبع الهام است. طراحی آن، شیشه جلوی بسیار شیبدار آن باید در Scénic آینده مورد توجه قرار گیرد. در داخل R-Space، صندلی‌های سرنشین جلو در هم پیچیده شده‌اند و قسمت عقب به لطف 27 مکعب رنگی، به عنوان یک منطقه سرگرم‌کننده و مدولار برای کودکان تعبیه شده است. برای برآورده کردن انتظارات جدید خانواده ها، Scénic 4 باید ارائه دهد فضایی برای همه.

محفظه مسافر در نور با یک غسل می شود جلوپنجره “سه تایی”. بسیار شیبدار و سانروف پانوراما. مسافران از 63 لیتر فضای ذخیره سازی شامل یک کنسول کشویی حاوی 13 لیتر و جعبه دستکش “کشو” “Easy Life” با ظرفیت 11.5 لیتر بهره می برند.
حجم صندوق بار در نسخه کوتاه به 572 لیتر و در نسخه بلند به 596 لیتر در پیکربندی 5 نفره می رسد.

ما می خواستیم Scénic را به سمت حسی بیشتر، ورزشی بیشتر اختراع کنیم.

خط پویا است با نسبت‌هایی که در نسخه کوتاه مانند نسخه طولانی بازبینی شده است. اورهنگ عقب 16 میلی متر کوتاه شده، عرض 20 میلی متر افزایش یافته و فاصله از زمین 40 میلی متر افزایش یافته است.

خودروی مفهومی R-Space که در سال 2011 در نمایشگاه ژنو رونمایی شد دید جدید مینی ون به گفته لورن ون دن آکر، مدیر طراحی گروه رنو، جمع و جور است. هم در خارج و هم در داخل، جاه طلبی این است که استفاده خانوادگی را با آن آشتی دهیم اخلاق ورزشی، عملکرد و حسی. خطوط کشیده و حتی تراشیده شده، رنگ زرد عسلی و مکعب های مدولار در محفظه مسافر، ذهن مردم را به تصویر می کشد. در ذهن طراحان رنو، Scénic 4 متولد شد.

رنو R-Space

R-SPACE: UN CONCEPT-CAR، LE «FUTUR SCENIC»

فضای داخلی رنو سنیک 4

Scénic 4 که از بیرون دوباره اختراع شده است، به DNA MPV خود وفادار است. در داخل، هنوز هم ارائه می دهد مدولار بودن، فضا و بالاتر از همه لذت زندگی در کشتی


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: