Renault Tech در خدمت حمل و نقل فراگیر با New Kangoo TPMR

Renault Tech یک رمپ دسترسی کشویی انحصاری را در New Kangoo TPMR ارائه می‌کند که در قسمت زیرین خودرو قرار گرفته است که برای اولین بار در بازار TPMR اروپا است. یک نوآوری واقعی، به سرنشین ویلچر اجازه می دهد تا محیطی عاری از هرگونه عنصر متمایز کننده قابل مشاهده داشته باشد و صدای محیطی مرتبط با ارتعاشات سطح شیب دار را هنگامی که در محفظه سرنشین قرار می گیرد کاهش دهد.

اکنون می‌توانید چندین پیکربندی صندلی و تعدیل تعداد سرنشینان در یک وسیله نقلیه داشته باشید: 3 صندلی انفرادی + 1 ویلچر، 4 صندلی انفرادی + 1 ویلچر یا 5 صندلی انفرادی بدون ویلچر. این ماژولار منحصر به فرد مزایا و امکانات زیادی را به مشتریان، متخصصان حمل و نقل و افراد خصوصی ارائه می دهد.

رنو تک، 35 سال تجربه در تحول TPMR

تاریخچه رنو تک با Express TPMR آغاز شد که در سال 1987 به بازار عرضه شد.

افزایش راحتی برای رفاه مسافر ویلچر

نوآوری سطح شیب دار زیر بدنه به طور قابل توجهی صدای محیطی ناشی از ارتعاشات سطح شیب دار را کاهش می دهد و راحتی آکوستیک روی خودرو را بهبود می بخشد.

New Kangoo TPMR از جولای 2021 در فرانسه و اروپا برای سفارش در دسترس خواهد بود. کیت های تبدیل نیز از سپتامبر برای شرکای بدنسازی اروپایی ما قابل سفارش خواهند بود. این خودرو با موتورهای بنزینی 100 و 130 اسب بخاری با گیربکس دستی یا اتوماتیک عرضه خواهد شد.منبع

ماژولار بودن بی نظیر با طیف گسترده ای از تنظیمات در یک خودرو

برای راحتی بیشتر، رنو تک کفی افقی، غیر لغزنده و قابل شستشو، با زاویه شیب کاهش یافته (از 7 درجه تا 4 درجه) ارائه می دهد که به کاربران ویلچر امکان می دهد دید خوبی از جاده داشته باشند، بیماری حرکت و بودن را محدود می کند. نزدیک تر به سایر مسافران است که این وسیله را کاربر پسندتر می کند.

رنو تک با 35 سال تجربه در این نوع تبدیل، پیشگام و پیشرو در فرانسه در بازار TPMR و یکی از بدنسازان پیشرو در اروپا است. این شرکت به درخواست مشتریان خصوصی، حرفه ای و شرکتی، تبدیل خودرو را برای کل گروه رنو طراحی، تولید و به بازار عرضه می کند.

بهینه سازی فضای موجود در محفظه سرنشینان، به لطف سه صندلی جداگانه ردیف 2 که توسط رنو تک برای جایگزینی صندلی نیمکت اصلی توسعه یافته است، به نیو کانگو TPMR ماژولاریت بی نظیری می بخشد.

در رنو تک، سال 2021 مرحله مهمی در تجدید محدوده TPMR است. با New Kangoo، ما نسل چهارم تبدیل TPMR را بر اساس MPV راه‌اندازی می‌کنیم که بیشتر برای استفاده مسافران و کاربرانی که 60 درصد آن‌ها متخصصان حمل و نقل هستند، سازگار است. رنو قصد دارد جایگاه رهبری خود را در فرانسه حفظ کند و فروش خود را در اروپا با طیف جدید خودروهای رنو Tech تایید شده برای اروپا (RCE) توسعه دهد.
همانند New Kangoo، نسخه TPMR با ارائه راه حلی منحصر به فرد در بازار اروپا نوآوری می کند. این وسیله نقلیه رمپ دسترسی را در زیر بدنه خودرو یکپارچه می کند، که باعث بهبود آکوستیک و راحتی برای کاربران ویلچر می شود، حمل و نقل توسط خدمه را تسهیل می کند و خودرو را فراگیرتر می کند. New Kangoo TPMR همچنین به لطف سه صندلی مجزا در ردیف 2، ماژولار بی‌نظیری را در همان خودرو ارائه می‌دهد.

سرنشین ویلچر همچنین به لطف سیستم های بست BraunAbility© که موقعیت ویلچر را در وسیله نقلیه ایمن می کند، از سطح ایمنی مطلوبی بهره می برد.

رافائل ترگوئر، مدیرعامل رنو تک

New Kangoo TPMR با سه ویژگی قوی متمایز می شود

رنو تک 358 نفر را در 14 سایت در شش کشور استخدام می کند که 12 نفر از آنها در کارخانه های گروه رنو ادغام شده اند. فعالیت TPMR در فرانسه در سایت Heudebouville (Normandie) و در کارخانه Sandouville (Normandie) انجام می شود. دارای طیف کاملی از وسایل نقلیه TPMR با Kangoo، Trafic و Master است:

  • رنو Trafic TPMR امکان جابجایی یک نفر با ویلچر و حداکثر 7 سرنشین را ارائه می دهد.
  • رنو Master TPMR 10 پیکربندی را برای جابجایی حداکثر 5 کاربر ویلچر و حداکثر 9 سرنشین توانا بسته به نوع وسیله نقلیه انتخابی (پایه L2 یا L3) پیشنهاد می کند.

تحرک فراگیرتر، با رمپ دستی زیر بدنه


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: