Renault Traffic SpaceNomad کاملاً جدید: مکان شما در زیر نور خورشید

ون های تبدیل شده با سقف های بلند، در نتیجه، این روزها بیش از هر زمان دیگری محبوب شده اند. آنها جمع و جور هستند، به راحتی پارک می شوند و مانور پذیرتر از موتورخانه ها هستند. آنها به عنوان راحت به عنوان یک ماشین – اما شما می توانید در آنها آشپزی کنید و بخوابید، حتی در میانه ناکجاآباد، بدون محدودیت

تبدیل کامل یک ترافیک جدید به یک Renault Traffic SpaceNomad کاملاً جدید نه روز طول می کشد علاوه بر سقف بلند، دو صندلی جلوی چرخان، یک صندلی عقب که به صورت تخت تا می‌شود، یک یخچال 49 لیتری، یک اجاق گاز دو شعله با جرقه زنی پیزو، یک سینک با شیر توکار، یک مخزن آب آشامیدنی و یک مخزن فاضلاب، یک میز تاشو که می‌توانید در داخل یا خارج بچینید، یک سر دوش در عقب، یک سایبان بزرگ به‌وسعت ۴ متر مربع و ۲۵۰ لیتر فضای ذخیره‌سازی.

این ویژگی معمولاً یک وسیله جانبی است که توسط متخصصان ون تبدیل شده در دسترس است. اما در Trafic SpaceNomad کاملاً جدید تعبیه شده است زیرا ما احساس می کنیم مردم واقعاً می خواهند در هنگام سفر با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر تا حد امکان برای محیط زیست و حفظ منابع بیشتر کار کنند. این برای ما طبیعی بود زیرا رنو همیشه همگام با جامعه تغییر کرده است.


وانت‌های کاملاً جدید رنو Trafic SpaceNomad در خط تولید کارخانه Pilote در نزدیکی Angers. نه روز طول می کشد تا تبدیل ون کامل شود.

برای گذراندن اوقات خوشی با خانواده یا دوستان خود نیازی به پرواز در نیمه راه دور دنیا نیست آزادی را حس کن! با ون کمپر مانند Renault Traffic SpaceNomad کاملاً جدید، می توانید با هوس به گردش در حومه شهر، ساحل یا کوهستان بروید – و سه نفر را با خود ببرید: با تخت تاشو اضافی در پاپ بالا، ون چهار خوابه.

را استقلال اضافی و آرامش کامل تمام چیزی است که برای سعادت کامل به دور از همه چیز نیاز دارید. به علاوه کمی نور خورشید.

پایلوت چالش تبدیل را انجام می دهد

تاپ پاپ دارای یک تخت اضافی می توانید برای خوابیدن پایین بیایید و برای ایستادن در ون بلند شوید – مثلاً برای آشپزی. و Trafic SpaceNomad کاملاً جدید یک ویژگی ویژه برای دور شدن از همه چیز دارد: الف صفحه خورشیدی!

پنل خورشیدی داخلی برای آزادی بیشتر

“تاپ پاپ یکی از ویژگی های یک ون تبدیل شده است. این نماد تعطیلاتی است که از آزادی کامل لذت می برید و چیزی جز طبیعت در اطراف شما وجود ندارد.

کاملا جدید Traffic SpaceNomad ساخت فرانسه در کارخانه رنو در سندویل، نرماندی. خلبان در کارخانه خود در نزدیکی Angers از تبدیل – از جمله صفحه پاپ و پنل خورشیدی – مراقبت می کند.

Thibaud، مدیر توسعه فروش، خلبان


پنل خورشیدی کاملا جدید Renault Trafik SpaceNomad شارژ باتری را از 48 به 72 ساعت افزایش می دهد.

این صفحه خورشیدی به عنوان استاندارد در بالای محدوده عرضه می شود و تقاضای رو به رشد مشتریان را برای گذراندن زمان بیشتری در خارج از شبکه و در عین حال برآورده می کند. مسئولانه تر سفر کنید، کارولین می افزاید.

را صفحه خورشیدی این تنها ویژگی در سقف نیست که فراهم می کند استقلال اضافی برای کاربران کاملاً جدید Trafic SpaceNomad: همچنین دارای چراغ LED مخصوص به خود برای خواندن تا آخر شب و درگاه USB است تا کوهنوردان و دوچرخه سوارانی که از ساعت‌های متصل، satnav و موارد مشابه استفاده می‌کنند، بتوانند صبح روز بعد با دستگاهشان شارژ شده حرکت کنند.

خلبان یک است متخصص وسایل نقلیه تفریحی با 60 سال تجربه، و بیش از چهار دهه است که وانت های رنو ترافیک را تبدیل می کند. برای مطابقت با استانداردهای کیفیت بالای رنو در Trafic SpaceNomad کاملاً جدید، باید مجموعه‌ای از مشخصات دقیق را رعایت می‌کرد.

به لحاظ نرخ تولید، پایلوت حرکت بزرگی انجام داده است. چهار سال پیش می‌توانست 200 دستگاه خودرو در سال تولید کند و به این میزان افزایش خواهد یافت 200 در ماه در شش ماه آینده برای برآورده کردن تقاضا برای رنو Trafic SpaceNomad کاملاً جدید کافی است!منبع

از آنجایی که سقف بسیار مسطح است، ارتفاع ون کمتر از 2 متر است، بنابراین وسیله نقلیه می‌تواند به هر جایی برود، شما هزینه بیشتری با عوارض پرداخت نمی‌کنید و می‌توانید به بیشتر پارکینگ‌ها دسترسی داشته باشید.»


برای تماشای ویدیو در یوتیوب کلیک کنید

کارولین، مدیر بازرگانی و راه اندازی محدوده ترافیک رنو

سرگردانی در پشت بام


Renault Traffic SpaceNomad کاملاً جدید با روکش پاپ باز.


Renault Trafic SpaceNomad کاملاً جدید همراهی عالی برای ورود به فضاهای باز و ارتباط مجدد با طبیعت است.

را صفحه خورشیدی بسیار باریک است تا از افزایش ارتفاع خودرو جلوگیری کند و باتری کمکی که یخچال، پمپ آب و چراغ‌ها را در Trafic SpaceNomad کاملاً جدید تغذیه می‌کند، شارژ می‌کند. شارژ باتری را از 48 به افزایش می دهد 72 ساعت! بنابراین، اگر می‌خواهید کمی بیشتر به گردش در حومه شهر یا کوهستان بپردازید، یک روز بیشتر بمانید یا چیزی غیرمنتظره رخ دهد، مشکلی وجود ندارد. تنها چیزی که نیاز دارید پرتوهای خورشید است.

یک سقف بلند برای فضای نشیمن اضافی

رنو ما را با الزاماتی که در دنیای خودرو به کار می‌برد، به چالش کشید، که بالاتر از الزامات موجود در دنیای وسایل نقلیه تفریحی است. ما بیش از دو سال روی این ون کار کردیم تا به این چالش برسیم.”

همانطور که کارولین می گوید، «بعد از همه‌گیری، زمانی که همه ما قادر به سفر نبودیم، بسیاری از مردم در آرزوی آزادی هستند. ما می بینیم که مردم می خواهند از آزادی خود حداکثر استفاده را ببرند، سفر کنند، با خودشان، عزیزانشان و طبیعت ارتباط برقرار کنند.»

این اضافی فضای زندگی وقتی پارک هستید تفاوت زیادی ایجاد می کند – و هیچ تفاوتی در هنگام رانندگی ندارد: از آنجایی که هنگام تا شدن بسیار باریک است، تأثیری روی رفتار خودرو در جاده و به سختی آن را افزایش می دهد مصرف.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: