Renault Trafic Combi و New Renault SpaceClass: قیمت ها و محدوده در فرانسه

7yv7t5u775-phpkeqgkfمنبع

با نسخه های جدید حمل و نقل مسافر، New Trafic حتی بهتر به مشتریان، افراد و متخصصان خود پاسخ می دهد و به دنبال ماژولار بودن و رفاه در کشتی است.

پیشنهاد اتصال با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی و شارژر القایی نادیده گرفته نمی شود. این سیستم چند رسانه ای رنو EASY LINK با ناوبری یکپارچه و سازگاری Apple CarPlay و Android Auto برای گوشی های هوشمند را در خود جای داده است.

رنو سفارشات جدید Trafic Combi و New SpaceClass را امروز در فرانسه قبل از عرضه از می 2021 آغاز می کند.

New Trafic در نسخه های Combi و SpaceClass خود، طراحی بیرونی و داخلی جدیدی ارائه می دهد. با نمای جلویی زیباتر و داشبورد جدید خود را نشان می دهد تیتانیوم مشکی که بر فضای روی کشتی تاکید می کند. رنگ داشبورد با مدرنیته روشن می شود. Trafic Combi جدید با رنگی بی سابقه و پر زرق و برق عرضه شده است قرمز کارمینی. SpaceClass جدید یک نسخه انحصاری از داشبورد را ارائه می دهد شهاب خاکستری.

ایمنی با کمک های رانندگی جدید مانند کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری فعال، منهشدار عبور از خط، منهشدار تشخیص خستگی وهشدار نقطه کور. یک نکته جدید دیگر: یک کیسه هوای جلو که از دو سرنشین محافظت می کند به کیسه های هوای جانبی اضافه شده است.

Trafic Combi و New SpaceClass دو موتور دیزلی شامل موتور جدید Blue dCi 150 با گیربکس 6 سرعته دستی یا اتوماتیک EDC را ارائه می دهند. موتور Blue dCi 170 با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک EDC موجود است. این محدوده مجهز به فناوری Stop & Start با مقررات جدید تعیین شده توسط استاندارد Euro 6D FULL سازگار است.

محفظه سرنشین با 935 میلی متر بهترین فضای سر را در این بخش ارائه می دهد. ظرفیت فضای ذخیره سازی کابین خلبان، تا 86 لیتر، با توزیع بهتر فضای ذخیره سازی بهینه شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: