Renault Trafic Combi و New Renault SpaceClass: قیمت ها و محدوده فرانسه

ایمنی با کمک های رانندگی جدید مانند کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری فعال، هشدار خروج از خط، هشدار مسیر ناپایدار و هشدار نقطه کور. یکی دیگر از ویژگی های جدید کیسه هوای جلو است که علاوه بر ایربگ های جانبی از هر دو سرنشین نیز محافظت می کند.

lclubqcgcs-phphs4vbcمنبع

با نسخه‌های جدید حمل‌ونقل مسافر، New Trafic حتی بهتر می‌تواند نیازهای مشتریان خصوصی و حرفه‌ای را که به دنبال ماژولار بودن و رفاه در کشتی هستند، برآورده کند.

New Trafic Combi و New SpaceClass دو موتور دیزلی از جمله موتور جدید Blue dCi 150 با گیربکس 6 سرعته دستی یا اتوماتیک EDC ارائه می دهند. موتور Blue dCi 170 با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک EDC موجود است. این محدوده مجهز به فناوری Stop & Start با مقررات جدید تعیین شده توسط استاندارد Euro 6D FULL سازگار است.

اتصالات با صفحه نمایش لمسی 8 اینچی جدید و شارژر تلفن هوشمند القایی نیز در دسترس هستند. به سیستم چندرسانه ای رنو EASY LINK با سیستم ناوبری یکپارچه (سازگار با Android Auto و Apple CarPlay) مجهز شده است.

رنو سفارش‌های New Trafic Combi و New SpaceClass را امروز در فرانسه قبل از عرضه در ماه می 2021 آغاز می‌کند.

کابین با 935 میلی متر بهترین ارتفاع سقف را در این سگمنت ارائه می دهد. ظرفیت ذخیره سازی کابین خلبان تا 86 لیتر با توزیع بهتر فضاهای ذخیره سازی بهینه شده است.

رنو ترافیک جدید در نسخه های Combi و SpaceClass خود از طراحی بیرونی و داخلی جدید بهره می برد. با نمای جلویی زیباتر و جدیدتر خود را نشان می دهد تیتان سیاه داشبوردی که بر فضای داخل هواپیما تاکید دارد. رنگ داشبورد با مدرنیته روشن می شود. New Trafic Combi در رنگی جدید و پر زرق و برق عرضه شده است. کارمین قرمز. New SpaceClass یک نسخه انحصاری از داشبورد را ارائه می دهد شهاب خاکستری.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: