Renault Trafic SpaceNomad کاملاً جدید: مکان فرار شما

رنو ترافیک، خودروی نمادینی که به دلیل ماژولار بودنش در سراسر جهان شهرت دارد، اکنون طیف دوگانه SpaceNomad و Grand SpaceNomad را در کاتالوگ خود ارائه می‌کند تا بهترین پاسخ را ارائه دهد.به مشتریانی که به دنبال فرار و آزادی هستند.
این پیشنهاد جدید وسایل نقلیه تفریحی در همکاری با تولیدکننده موتورخانه فرانسوی Groupe Pilote، تمام نیازهای جابجایی را در بازار در حال انفجار عشایری برآورده می‌کند.

تیری پلانتجنست، معاون فروش و بازاریابی جهانی وانت و وانت

Trafic SpaceNomad کاملاً جدید به اندازه کافی همه کاره است تا برای همه الزامات حرکتی در شهرها و در زمان استراحت استفاده کند. این محصول در رنگ قرمز کارمین عرضه خواهد شد و در ابتدا در سه کشور اروپایی فرانسه، بلژیک و سوئیس در دسترس خواهد بود. از اوایل جولای برای سفارش در دسترس خواهد بود.منبع

Trafic SpaceNomad کاملاً جدید کاملاً در فرانسه ساخته شده است. رنو ترافیک کاملاً جدید در کارخانه رنو در ساندویل ساخته شده است و در نزدیکی Angers توسط Groupe Pilote، سازنده خودروهای تفریحی فرانسوی و متخصص در تبدیل رنو ترافیک با 40 سال تجربه، تبدیل شده است.

رنو در سال 2020 یک ون تبدیل‌شده بر پایه نسل قبلی Trafic در سوئیس راه‌اندازی کرد. پس از بازخورد مثبت مطلق، رنو بازاریابی کاملاً جدید Trafic SpaceNomad را که بر روی نسل جدید Trafic نمادین خود ساخته شده است، در اروپا آغاز خواهد کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: