SCENIC INITIALE PARIS: ظرافت فرانسوی

7 صندلی (اضافه شدن 2 صندلی اضافی در Grand SCENIC)

.

600

محدوده کامل، قیمت ها و گزینه های New SCÉNIC در سایت اختصاصی مطبوعات: www.media.renault.comمنبع

بدنه دو رنگ ارائه شده در پرداخت INITIALE نسخه ها
موتور / گیربکس PRIX PUBLIC
EDC = گیربکس دو کلاچه اتوماتیک TTC (€) پاریس اولیه منظره
انرژی TCe 130 33 200
انرژی dCi 130 36 300
انرژی dCi 160 EDC 38 800 Grand SCENIC INITIALE PARIS (5 مکان)
انرژی TCe 130 33 800
انرژی dCi 130 36 900

39 400

بسته ها و گزینه ها
PRIX PUBLIC TTC (€)
سقف شیشه ای ثابت پانوراما 600
رنگ متالیک 650
رنگ متالیک سفید مرواریدی، زرد عسلی و مشکی آمیتیستی 850
دستیار حفظ خطوط 250

بیایید و SCENIC و Grand SCENIC INITIALE PARIS را در روزهای باز در 14 تا 18 سپتامبر 2017 کشف کنید. این نسخه ها با سه موتور قدرتمند موجود هستند: بنزینی با موتور Energy TCe 130. در دیزل، با موتور Energy dCi 130 BVM و موتور Energy dCi 160 EDC.

SCENIC عناصر طراحی بیرونی مخصوص امضای INITIALE PARIS را به ارث برده است: رینگ‌های 20 اینچی خاص، جلوپنجره ستاره، علامت‌گذاری INITIALE PARIS در زیر آرم رنو، چراغ‌های مه شکن با عملکرد LED و رنگ منحصر به فرد مشکی آمیتیست با انعکاس‌های متالیک آلو.

ظرافت در داخل با رکاب های کرومی حکاکی شده INITIALE PARIS و تودوزی چرم Nappa تمام دانه به رنگ مشکی یا سایه های خاکستری که دارای علامت انحصاری “INITIALE PARIS” است، ادامه می یابد. این تودوزی دارای تکیه گاه های سر پوشیده و صندلی های برقی، گرمکن و ماساژور است. چرم تمام دانه ناپا همچنین اهرم دنده و فرمان را می پوشاند که دارای یک درج حکاکی شده “INITIALE PARIS” است. کنسول مرکزی که سیستم چند رسانه ای را احاطه کرده است با رنگ خاصی تزئین شده است.

جذابیت این نسخه INITIALE PARIS به طور هماهنگ با نسبت‌های منحصربه‌فرد SCENIC ترکیب می‌شود: چرخ‌های بزرگ 20 اینچی در کل محدوده، فاصله از سطح زمین بالا و نمای مخروطی با جلوپنجره غوطه‌ور که ادامه یک کاپوت کوتاه است.

با بهره مندی از تجهیزات نسخه INTENS، SCENIC و Grand SCENIC INITIALE PARIS به عنوان استاندارد، تجهیزات پیشرفته متعددی را با سیستم صوتی Bose®، نمایشگر هدآپ رنگی و Easy Park Assist ارائه می دهند.

  • راه اندازی نسخه های INITIALE PARIS SCENIC و Grand SCENIC.
  • افتتاح سفارشات در تاریخ 7 ژوئن 2017 در فرانسه.
  • ارائه در شبکه رنو فرانسه در روزهای باز از 14 تا 18 سپتامبر 2017.
  • نسخه های جدید ترکیبی از ظرافت امضای INITIALE PARIS با اصول SCENIC که کدهای بخش را با نسبت های منحصر به فرد خود متزلزل می کند.

انرژی dCi 160 EDC

پس از ESPACE، CLIO، KOLEOS و CAPTUR، نسخه INITIALE PARIS اکنون در SCENIC ارائه می شود. این امضا نماد برتری رنو است. این یک تجربه رانندگی منحصر به فرد را ارائه می دهد و بهترین های برند را از نظر دانش و رفاه در کشتی ارائه می دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: