SUV جدید هوندا به زودی به تولید خواهد رسید. راه اندازی در سال 2023


هوندا کارز هند در حال آماده شدن برای احیای تجارت خود با طیف وسیعی از SUV ها و جدید است. شبکه فروش خود را ارتقا دهد. این خودروساز تایید کرده است که شاسی بلند جدیدش سال آینده راهی جاده ها خواهد شد. تاکویا تسومورا، رئیس و مدیرعامل هوندا کارز هند در گفتگو با یک نشریه آنلاین رسانه ای فاش کرد که این شرکت در سه سال گذشته به دلیل تغییر جهانی به سمت تحرک الکتریکی و بازسازی تاسیسات و عملیات خود، شاهد دوران سختی بوده است.

اکنون این خودروساز ژاپنی آماده است تا بازار خود را با معرفی مدل های جدید در بخش پرفروش SUV احیا کند. Tsumura همچنین تایید کرده است که مدل جدید SUV هوندا سال آینده وارد بازار خواهد شد و به افزایش حجم آن کمک خواهد کرد. در حال حاضر، تمرکز اصلی این شرکت بر افزایش استفاده از ظرفیت تولید خود در تاسیسات مستقر در راجستان است. شاسی بلند جدید هوندا فاز توسعه خود را به پایان رسانده و به زودی وارد تولید انبوه خواهد شد. قبل از آن، شرکت برخی از تنظیمات نهایی را انجام خواهد داد.

SUV کامپکت هوندا

در حالی که این خودروساز هنوز نام و جزئیات شاسی بلند جدید هوندا را فاش نکرده است، احتمالاً یک شاسی بلند سایز متوسط ​​یا زیر 4 متر خواهد بود. اگر گزارش ها را باور کنیم، شاسی بلند ساب کامپکت جدید هوندا بخشی از طراحی خود را از مفهوم SUV هوندا RS که در GIIAS 2022 شکسته بود، الهام گرفته است. این زیربنای پلت فرم Amaze خواهد بود و می تواند با موتور 1.5 لیتری i-VTEC بنزینی (121 اسب بخار/145 نیوتن متر) عرضه شود. گزینه های گیربکس ممکن است شامل یک 6 سرعته دستی و یک واحد اتوماتیک CVT باشد.

در فضای SUV سایز متوسط، هوندا خودروهایی مانند هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ماروتی سوزوکی گرند ویتارا و تویوتا Urban Cruiser Hyryder. این مدل ممکن است قوای محرکه خود را با City Hybrid که با موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر Atkinson Cycel با دو موتور الکتریکی عرضه می شود، به اشتراک بگذارد. SUV جدید هوندا حدود 4.3 متر طول دارد.

منبع


SUV جدید هوندا به زودی به تولید خواهد رسید. راه اندازی در سال 2023
منبع