SUV 5 در Maruti Jimny – آلیاژهای قرمز، موتور Dualjet، AWD


ماروتی سوزوکی جیمنی بدون شک یکی از خودروهای جدید مورد انتظار سال آینده است. این خودروساز نسخه 5 در خود را که در حال حاضر در مرحله آزمایش است، وارد خواهد کرد. اخیراً یک قاطر آزمایشی از SUV آفرود در دوربین شکار شده است که جزئیات طراحی را فاش می کند. این خودرو دارای استتار مشکی سنگین با چراغ‌های جلوی گرد، جلوپنجره شبیه به نسخه 3 در، رینگ‌های آلیاژی قرمز اسپرت و چرخ یدکی تعبیه‌شده در صندوق عقب است. خواندن – زمان انتظار و جزئیات رزرو Maruti Grand Vitara

در حالی که جیمنی 3 در 3550 میلی متر طول، 1645 میلی متر عرض و 1730 میلی متر ارتفاع دارد، طول جیمنی 5 درب Maruti 3850 میلی متر گزارش شده است. در واقع، فاصله بین دو محور آن نیز بیشتر از برادر کوچکترش (2550 میلی متر) خواهد بود. فاصله آن از زمین 210 میلی متر و وزن آن 1190 کیلوگرم است. جزئیات داخلی مدل هنوز در دست نیست. با این حال، احتمالاً با یک صفحه نمایش لمسی 9.0 اینچی بزرگتر از جیمنی 3 در که واحد 7 اینچی دارد، عرضه می شود. این شاسی‌بلند آفرود همچنین دارای روکش صندلی‌های جدید به همراه ویژگی‌های جدید خواهد بود.

ویدئوی جاسوسی

تا آنجا که به موتور مربوط می شود، انتظار می رود که Maruti Jimny 5 در با موتور K15C 1.5L Dualjet این برند که از Brezza جدید تهیه شده است، عرضه شود. حداکثر قدرت این واحد بنزینی 103 اسب بخار و حداکثر گشتاور 137 نیوتن متر است. این شاسی بلند آفرود را می توان با گیربکس 5 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک داشت. هر دو دستگاه دارای جعبه انتقال دستی برای استفاده از AWD هستند. مشابه با گرند ویتارا آینده، جیمنی جدید دارای سیستم AllGrip Pro 4WD سوزوکی خواهد بود.

Maruti Jimny 5 در اولین نمایش جهانی خود را در نمایشگاه خودرو دهلی در ژانویه 2023 انجام خواهد داد. ممکن است چند ماه پس از رونمایی شاهد عرضه آن باشد. در اینجا، در مقابل ماهیندرا ثار 5 در و فورس گورکا 5 در قرار می گیرد. قرار است هر دو رقیب سرسخت آن سال آینده راهی جاده ها شوند.

منبع ویدیو


SUV 5 در Maruti Jimny – آلیاژهای قرمز، موتور Dualjet، AWD
منبع