SUV Creta Rival هوندا – آنچه تاکنون می دانیم


شاسی بلند سایز متوسط ​​آینده هوندا آماده است تا در ماه‌های آینده رونمایی جهانی کند و به دنبال آن در اواسط سال 2023 در هند عرضه خواهد شد. انتظار می رود این مدل از 11 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق) به بعد قیمت داشته باشد. کارخانه مستقر در تاپوکارا این خودروساز در راجستان به عنوان مرکز تولید شاسی بلند جدید هوندا خواهد بود. هوندا کارز هند قصد دارد از آوریل 2023 ظرفیت تولید خود را از 540 دستگاه در روز به 660 دستگاه افزایش دهد.

طراحی، ابعاد، پلت فرم

این خودروساز قبل از رسیدن به نشانگر خود، تصویری تیزر منتشر کرد که ظاهر و حالت ایستاده خود را نشان می داد. طراحی SUV جدید هوندا از شاسی بلندهای HR-V و WR-V این برند با مشخصات جهانی الهام گرفته شده است. در جلو، این مدل دارای جلوپنجره چند تخته‌ای با نشان امضا، چراغ‌های جلو LED با LED DRL، سپر با طراحی منحصربه‌فرد با یک سد هوای اختصاصی، مه شکن دایره‌ای و کاپوت بلند است. سقف باریک کوپه‌مانند، درد چرخ‌های گشاد با روکش درشت خواهد داشت. این شاسی بلند سایز متوسط ​​حدود 4.2 تا 4.3 متر طول خواهد داشت و زیربنای نسخه اصلاح شده پلت فرم Amaze است.

SUV جدید هوندا معرفی شد

جاذبه های ویژه

یکی از ویژگی‌های اصلی آن، فناوری ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) مبتنی بر رادار است، همانطور که در سیتی هیبریدی دیده‌ایم. این مجموعه دارای ویژگی‌های ایمنی غیرفعال و فعال پیشرفته مانند کروز کنترل تطبیقی، سیستم کمکی حفظ خطوط، کاهش خروج از جاده، ترمز اضطراری خودکار، سیستم ترمز کاهش برخورد و نور بالا خودکار است. خواندن – هوندا قصد دارد خودروهای الکتریکی را در هند عرضه کند

کیت ایمنی آن نیز شامل 6 کیسه هوا، کنترل پایداری الکترونیکی، مدیریت پایداری خودرو، کمک پرتاب در سربالایی، ترمز دستی الکترونیکی و ABS با EBD خواهد بود. این شاسی بلند ممکن است از سیستم لین واچ هوندا، فناوری خودروی متصل و دوربین 360 درجه بهره مند شود.

گزینه های پیشرانه

مشخصات موتور شاسی بلند جدید هوندا هنوز فاش نشده است. با این حال، گزارش شده است که با 1.5 لیتر iVTEC بنزینی و 1.5 لیتر چرخه اتکینسون با گزینه های پیشرانه فناوری هیبریدی e:HEV ارائه می شود. موتور بنزینی حداکثر قدرت 121 اسب بخار و گشتاور 145 نیوتن متر را تولید می کند و مجموعه هیبریدی قدرتی معادل 109 اسب بخار و گشتاور 253 نیوتن متر را ارائه می دهد. گزینه های گیربکس ممکن است شامل 6 سرعته دستی و CVT اتوماتیک باشد.


SUV Creta Rival هوندا – آنچه تاکنون می دانیم
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: