Suzuki Maruti Records 2.40 Lakh Records for UVs


ماروتی سوزوکی با استراتژی محصول خود برای بازار هند تهاجمی می شود. این شرکت قبلاً Baleno جدید، Brezza جدید، Alto K10 جدید و Celerio جدید را در سال جاری در کشور عرضه کرده است. علاوه بر این، MSIL به زودی قیمت SUV جدید گرند ویتارا را اعلام خواهد کرد. طیف جدیدی از SUV ها شامل کراس اوور بالینو و جیمنی 5 در نیز در سال 2023 در بازار ما عرضه خواهند شد.

این شرکت قصد دارد سهم بازار از دست رفته خود را که از بیش از 50 درصد به 40 درصد کاهش یافته است، بازیابد. جدیدترین SUV های ارائه شده، Brezza و Grand Vitara، با استقبال چشمگیر خریداران مواجه شده است. این دو شاسی بلند حدود 25000 کرور روپیه رزروهای برجسته ای را برای این شرکت به دست آورده اند.

رزرو ماروتی نسیم

نه تنها SUV ها، بلکه UV های 3 ردیفه ماروتی سوزوکی از جمله Ertiga و XL6 نیز پاسخ مثبتی از سوی خریداران دریافت کرده اند. این دو مدل نزدیک به 1 میلیون رزرو برجسته را برای این شرکت تشکیل می دهند. از سوی دیگر، MSIL بیش از 1.4 میلیون رزرو برای Brezza جدید و Grand Vitara دریافت کرده است. این شرکت حدود 35000 کرور روپیه از کل دفترچه سفارش وسایل نقلیه کاربردی را به دست آورد.

ماروتی سوزوکی تاکنون حدود 45000 دستگاه از Brezza را تحویل داده است، در حالی که تحویل گرند ویتارا هنوز آغاز نشده است. MSIL از 26 سپتامبر 2022 قیمت ها و تحویل گرند ویتارا جدید را در دوره ناوراتاری اعلام می کند. همچنین گزارش شده است که بیشتر رزروها برای انواع بالاتر است که به معنی قیمت متوسط ​​بالاتر برای هر وسیله نقلیه و حاشیه سود بیشتر است. MSIL معتقد است که انتظار می رود تقاضای زیاد برای مدل های جدید فروش سالانه SUV خود را دو برابر کند و به حدود 3 هزار دستگاه برساند.

ویژگی های جدید Maruti XL6

Shashank Srivastava، مدیر ارشد فروش و بازاریابی Maruti Suzuki در صحبت با ET Auto گفت: «این شرکت خودروهای SUV جدیدی را در بازار معرفی کرد زیرا تقاضای مصرف کنندگان برای چنین خودروهایی در حال افزایش بود و در آینده مدل های بیشتری را در فضا عرضه خواهد کرد. آینده.”

منبع – و خودکار


Maruti Suzuki Records 2.40 Lakh Records for UVs – Brezza، Ertiga، XL6، Grand Vitara
منبع