Tata Harrier EV AWD Spotted

تاتا موتورز جدول زمانی عرضه دو شاسی بلند برقی آینده خود را تایید کرده است Curvv EV و هریر EV. در حالی که اولی قرار است نزدیک به فصل جشن سال 2024 وارد جاده ها شود، دومی در این سال مالی از راه خواهد رسید. اخیراً یک قاطر آزمایشی تاتا هریر EV با استتار سنگین در دوربین شکار شده است. تصاویر جاسوسی جدید نشان می‌دهند که این شاسی‌بلند الکتریکی دارای موتور الکتریکی در عقب است که نشان می‌دهد با سیستم AWD (همه چرخ متحرک) عرضه می‌شود. در هر محور دو موتور الکتریکی نصب خواهد شد.

مشخصات رسمی هریر EV هنوز در دست نیست. با این حال، گزارش شده است که با ظرفیت باتری 60 کیلووات ساعت عرضه می شود و با هر بار شارژ کامل، بردی در حدود 500 کیلومتر را ارائه می دهد. تاتا تایید کرده بود که این شاسی بلند الکتریکی از قابلیت های شارژ خودرو به بار (V2L) و خودرو به وسیله نقلیه (V2V) پشتیبانی می کند. این بدان معناست که می تواند نیرو را به وسیله نقلیه دیگری و به هر باری منتقل کند.

تاتا هریر EV Range

طراحی تاتا هریر EV آینده کمی متفاوت از همتای ICE خود خواهد بود. این خودرو دارای جلوپنجره بسته، سپرهای جلو و عقب با طراحی جدید و رینگ های آلیاژی است. ورودی هوای مرکزی اصلاح شده دارای پانل خالی خواهد بود. برخی دیگر از ویژگی های برجسته طراحی آن عبارتند از نشان های ED روی گلگیرها، روکش مشکی، دستگیره های درها و چراغ های عقب اصلاح شده با نوار نور LED جدید که عرض آن است. Harrier EV زیربنای پلتفرم Acti.ev خواهد بود که با Punch EV معرفی شد.

وقتی صحبت از فضای داخلی به میان می‌آید، هریر برقی یک صفحه نمایش لمسی بزرگ، یک فرمان دو پره جدید، یک تونل مرکزی جدید با صفحه‌های چرخشی برای انتخاب حالت‌های رانندگی، یک صفحه لمسی برای دریچه‌های AC و بسیاری موارد دیگر ارائه می‌کند. مشابه نسخه ICE خود، شاسی بلند الکتریکی احتمالاً با مجموعه ADAS عرضه می شود.

انتظار می رود قیمت تاتا هریر EV از 30 میلیون روپیه برای نوع پایه شروع شود. پس از راه اندازی، MG ZS EV و ماهیندرا XUV700 EV آینده را به خود اختصاص خواهد داد.

تصویر منبع


Tata Harrier EV AWD Spotted – Mahindra XUV700 EV Fighter
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/tata-harrier-ev-awd-spotted-mahindra-xuv700-ev-fighter-62114/


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: