Tata Nexon EV جدید 2023 – آنچه تاکنون می دانیم

ما فیس لیفت جدید Tata Nexon 2023 را آزمایش کرده ایم و نقاط قوت و ضعف آن را با شما در میان گذاشته ایم. رزرو این وسیله نقلیه در حال انجام است، و قیمت آن قرار است در 14 سپتامبر 2023 فاش شود. فیس لیفت جدید Tata Nexon EV 2023 نیز قرار است در تاریخ 7 سپتامبر 2023، زیر نظر تاتا موتورز معرفی شود. هویت برند جدید، Tata.ev، پیوستن به مدل های برقی تیاگو و تیگور. در حالی که تغییرات ظاهری و داخلی قابل توجهی وجود دارد، پیشرانه ها بدون تغییر باقی می مانند. در اینجا به برخی از جزئیات کلیدی نگاهی می اندازیم:

تریم و انواع:

گزارش ها حاکی از آن است که فیس لیفت Nexon EV یک قرارداد نامگذاری جدید را معرفی می کند که پسوندهای برد متوسط ​​(MR) و برد بلند (LR) جایگزین تریم های Prime و Max خواهند شد. انتظار می رود این دو دسته بیشتر به چهار تریم تقسیم شوند: هوشمند، خالص، خلاق، و بی باک، که به طور بالقوه دارای گونه های اضافی «+» و «(O)» هستند.

قیمت جدید Tata Nexon EV

تغییرات طراحی:

به روز رسانی های آرایشی با طراحی Nexon مجهز به ICE مطابقت دارد. انتظار می‌رود نسخه الکتریکی دارای چراغ‌های LED L شکل در زیر کاپوت، صفحات چوبی نقره‌ای، ریل‌های سقف، آنتن باله‌ای مشکی، رینگ‌های آلیاژی جدید و چراغ‌های عقب LED Y شکل با نوار نور LED باشد. نوع بالاتر Fearless ممکن است طرح رنگ بنفش را معرفی کند.

ارتقاء ویژگی ها:

در داخل، فیس لیفت Nexon EV یک فرمان دو پره جدید با الهام از فلسفه طراحی Curvv و همچنین یک صفحه نمایش لمسی جدید دریافت می کند. دریچه‌های AC زاویه‌دارتر و باریک‌تر خواهند بود و داشبورد دارای قطعات چرمی با روکش فیبر کربنی است.

کابین دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی و یک خوشه ابزار کاملا دیجیتال 10.25 اینچی خواهد بود. انتظار ویژگی هایی مانند فناوری خودرو متصل، دوربین 360 درجه، صندلی های جلو دارای تهویه، شارژ بی سیم، تصفیه کننده هوا، کنترل پایداری الکترونیکی، 6 ایربگ و پایه های ایزوفیکس را داشته باشید.

پیشرانه ها:

Nexon EV به ارائه گزینه های بسته باتری موجود ادامه می دهد: یک نسخه 30.2 کیلووات ساعت و یک نسخه 40.5 کیلووات ساعت. این پیشرانه ها به تاتا کمک کرده اند تا جایگاه خود را در بخش خودروهای الکتریکی تثبیت کند و طیف وسیعی از انتخاب ها را متناسب با نیازها و بودجه های مختلف رانندگی ارائه دهد.


Tata Nexon EV جدید 2023 – آنچه تاکنون می دانیم
منبع: https://www.indiacarnews.com/news/new-2023-tata-nexon-ev-what-we-know-so-far-59154/