Tata Punch Camo Edition در 22 سپتامبر راه اندازی شد – چه انتظاری داریم؟


تاتا موتورز با عرضه نسخه‌ها و گونه‌های ویژه، به‌روزرسانی مجموعه محصولات موجود خود را ادامه می‌دهد. پیش از فصل تعطیلات، این خودروساز آماده است تا نسخه Tata Punch Camo را که از طریق یک ویدیو رسمی به نمایش گذاشته شده است، ارائه دهد. با این حال، این تیزر جزئیاتی از نسخه ویژه را فاش نمی کند. می توان چراغ های جلو، رینگ های آلیاژی و گلگیرهای جانبی آن را با نشان CAMO مشاهده کرد. در حالی که جزئیات نسخه ویژه مینی SUV در هفته های آینده فاش خواهد شد، احتمالاً تغییرات زیبایی نسبت به مدل معمولی دریافت خواهد کرد.

Tata Punch Camo Edition در تریم‌های منتخب عرضه خواهد شد. شبیه به Harrier Camo Edition، ممکن است در طرح رنگ سبز با رنگ مشکی روی جلوپنجره، دور چراغ جلو، دامن های جانبی و بخش پایینی خانه شیشه ای ارائه شود. احتمالاً رینگ‌های آلیاژی مشکی و درب عقب با نوار مشکی دارد. این شرکت ممکن است یک بسته لوازم جانبی با آن ارائه دهد که احتمالاً شامل برگردان‌های ویژه Camo روی سقف، درها و کاپوت، حروف پانچ روی کاپوت، سنسورهای پارک جلو و یک پله کناری باشد.

تیزر ویدیو

فضای داخلی نسخه ویژه پانچ جدید ممکن است تم اسپرت تمام مشکی داشته باشد. صندلی‌های چرمی مشکی با دوخت سبز کامو و تریم Blackstone Matrix روی داشبورد ظاهر اسپرت آن را بیشتر می‌کند. اگر نسخه ویژه بر اساس تریم پیشرفته Accomplished ساخته شود، دارای ویژگی هایی مانند خوشه ابزار نیمه دیجیتال 7.0 اینچی، کنترل خودکار تهویه هوا، آینه های بال تاشو برقی، لامپ های گودال، جعبه دستکش خنک کننده، صندلی عقب و صندلی عقب است. ، LED DRL، چراغ جلو خودکار با برف پاک کن و چراغ جلو پروژکتور.

هیچ تغییری در تنظیمات موتور آن ایجاد نخواهد شد. Tata Punch Camo Edition از موتور بنزینی 1.2 لیتری با گیربکس دستی و AMT استفاده می کند. اوج قدرت 86 اسب بخاری و گشتاور 113 نیوتن متر را تولید می کند. موتور با فناوری استارت-استاپ موتور (فقط دستی) تقویت شده است.
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: