Toyota Glanza CNG قیمت راه اندازی 8.43 Lakh; 30.6 کیلومتر بر کیلوگرم کارکرد


تویوتا بالاخره نسخه CNG هاچ بک گلانزا را وارد بازار هند کرد. تویوتا گلانزا CNG در دو نوع S و G با قیمت به ترتیب 8.43 میلیون روپیه و 9.46 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق، دهلی) موجود است. خریداران علاقه مند می توانند با پرداخت مبلغ 11000 روپیه، Glanza CNG جدید را به صورت آنلاین یا در نمایندگی مجاز تویوتا رزرو کنند. گلانزا اولین مدل از تویوتا است که با کیت CNG در کارخانه عرضه می شود.

به عنوان یک مرجع، تویوتا گلانزا بنزینی در 4 تریم E، S، G و V موجود است. در مقایسه با مشتقات بنزینی، Glanza CNG 95000 روپیه بیشتر قیمت دارد. تویوتا همچنین تایید کرده است که شاسی بلند Urban Cruiser Hyryder که به تازگی راه اندازی شده است، یک کیت CNG در کارخانه نیز دریافت خواهد کرد. به احتمال زیاد این پیشرانه با Ertiga CNG مشترک است.

تویوتا گلانزا CNG

تویوتا گلانزا CNG از همان موتور 1.2 لیتری 4 سیلندر بنزینی استفاده می کند که به Glanza استاندارد و ماروتی سوزوکی بالنو. در حالت فقط بنزینی، موتور 90 اسب بخار قدرت و 113 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. در حالت CNG، قدرت و گشتاور خروجی به ترتیب به 77 اسب بخار و 98.5 نیوتن متر کاهش می یابد. این همان پیشرانه ای است که با Baleno CNG ارائه می شود. فقط با گیربکس 5 سرعته دستی موجود است. ادعا می شود که مصرف سوخت تایید شده 30.61 کیلومتر بر کیلوگرم را ارائه می دهد.

تویوتا گلانزا به مخزن 55 لیتری CNG در صندوق بار مجهز شده است که در مقایسه با نسخه بنزینی آن، ظرفیت حمل چمدان را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. ظاهر هاچ بک تا حد زیادی با مدل معمولی ICE یکسان است، به جز نشان CNG روی درب عقب. هاچ بک همچنان با طرح داخلی دو رنگ عرضه می شود. تریم Glanza CNG G مجهز به ویژگی‌هایی مانند چراغ‌های جلو پروژکتور LED، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 7 اینچی با Apple CarPlay و Android Auto، فناوری خودرو متصل با به‌روزرسانی‌های Over-The-Air، دکمه استارت/استاپ، شش کیسه هوا، ABS با EBD و دیگران. بر روی رینگ های آلیاژی 16 اینچی سوار می شود.


Toyota Glanza CNG قیمت راه اندازی 8.43 Lakh; 30.6 کیلومتر بر کیلوگرم کارکرد
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: