Toyota Innova Hycross با طراحی SUV برای هدف قرار دادن شاسی بلندهای 7 نفره


تویوتا رسما اعلام کرده است که Innova Hycross جدید را در 25 نوامبر 2022 در هند معرفی می کند. نمایشگاه خودرو 2023، و تحویل ممکن است تا اواسط ژانویه آغاز شود. پیش از عرضه، تویوتا تیزرهای متعددی از مدل جدید منتشر کرده است.

در حقیقت، واضح ترین تصویر بیرونی تویوتا اینووا هیکراس جدید در اینترنت نیز به بیرون درز کرده است. این شرکت تایید کرده است که مدل جدید با ظاهری شبیه به SUV عرضه خواهد شد. در واقع، مدل جدید با ظاهری شبیه به SUV، چندین سبک بدنه از جمله MPV و SUV را هدف قرار خواهد داد. این خودرو به عنوان یک کراس اوور MPV قرار خواهد گرفت و خریداران SUV 3 ردیفه را نیز هدف قرار خواهد داد. Innova Hycross جدید می تواند رقیب خودروهایی مانند تاتا سافاری، ام جی هکتور، ماهیندرا XUV700 و هیوندای آلکازار باشد.

تیزر Toyota Innova HyCross India

Toyota Innova Hycross 2023 با طراحی SUV مانند بیشتری در مقایسه با مدل قبلی MPV ارائه می شود. این دستگاه دارای نمای جلوی عمودی است که دارای یک جلوپنجره بزرگ ذوزنقه‌ای است که در تضاد مشکی با اطراف کرومی قرار گرفته است. به نظر می رسد نمای جلوی خودرو به شدت از شاسی بلند جهانی تویوتا کرولا کراس الهام گرفته شده است. یک خط منحصر به فرد در مرکز سپر عریض جلو وجود دارد که با واحدهای مثلثی در هر گوشه ادغام می شود. محفظه های مثلثی با لامپ های LED در روز عریض و افقی عرضه می شوند. همچنین قطعات آلومینیومی مصنوعی در هر گوشه سپر قابل مشاهده است.

Hycross جدید با چراغ‌های جلو پروژکتور LED گسترده و پیچیده همراه با جداکننده‌های کرومی در هر واحد ارائه می‌شود. این دستگاه با مجموعه جدیدی از لامپ‌های روشنایی در روز ارائه می‌شود که در قسمت بالایی با شکل ابرو قرار گرفته‌اند. دو چین برجسته در سراسر وجود دارد که در سراسر طول کشیده شده و به خوبی با چراغ های عقب ادغام می شود. مدل جدید دارای نشانه های ظاهری از Veloz MPV است که در بازارهای منتخب آسیای جنوبی به فروش می رسد. دارای منطقه گلخانه ای بزرگ است که باید احساس هوا را برای هر 3 ردیف ارائه دهد. کراس اوور MPV با قوس چرخ‌های گشاد شده و رینگ‌های آلیاژی بزرگ‌تر و لوکس‌تر عرضه می‌شود.

سانروف جدید تویوتا Innova Hycross

تصاویر جاسوسی حاکی از آن است که نمای عقب Hycross جدید از Avanza MPV موجود در بازارهای جنوب آسیا الهام گرفته شده است. این خودرو دارای چراغ‌های عقب افقی با چراغ‌های ترمز LED و درب عقب عریض خواهد بود.

تیزر داخلی Innova Zenix جدید بسیاری از ویژگی های اولیه MPV 3 ردیفه را نشان می دهد. این خودرو دارای سانروف پانوراما دو جداره بزرگ، دریچه‌های تهویه مطبوع روی سقف جانبی، روشنایی محیط، مانیتورهای عقب نصب‌شده در صندلی‌های جلو، درب عقب برقی، صندلی‌های کاپیتان با عملکرد عثمانی، ترمز دستی الکترونیکی و دوربین 360 درجه خواهد بود.

قیمت تویوتا اینووا هایکراس 2023

Toyota Innova Hycross جدید بر روی پلت فرم جهانی TNGA-C که زیربنای کرولا کراس است، طراحی و توسعه خواهد یافت. این یک پلت فرم دیفرانسیل جلو و مونوکوک است که به تویوتا اجازه می دهد فضای بیشتری در داخل کابین ایجاد کند. انتظار می‌رود که Hycross جدید با طولی حدود 4.7 متر بر روی فاصله بین دو محور 2850 میلی‌متری سوار شود. فاصله بین دو محور حدود 100 میلی متر بیشتر از مدل فعلی است و باید به فضای بیشتری در داخل کابین تبدیل شود.

گزارش شده است که تویوتا هایکراس با سیستم ایمنی تویوتا با ویژگی هایی مانند سیستم پیش از برخورد، کروز کنترل دینامیک رادار، کمک ردیابی بین خطوط و نوربالای خودکار عرضه خواهد شد. مدل جدید به موتور 2.0 لیتری TNGA با فناوری هیبریدی قوی مجهز خواهد شد. علاوه بر آن، MPV همچنین یک موتور 2.0 لیتری NA بنزینی دریافت خواهد کرد.

منبع تصویر


Toyota Innova Hycross با طراحی SUV برای هدف قرار دادن شاسی بلندهای 7 نفره
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: