Toyota Innova HyCross Launch Timeline -Sunroof، ADAS برای هند؟


تویوتا Kirloskar Motor اخیرا لیست قیمت کامل را اعلام کرد شاسی بلند Urban Cruiser Hyryder که به تازگی راه اندازی شده است. پس از شاسی بلند سایز متوسط ​​جدید، خودروساز ژاپنی تویوتا اینووا هایکراس کاملاً جدید را وارد می کند که طبق گزارش ها در نوامبر 2022 معرفی خواهد شد. MPV هیبریدی برای اولین بار در بازار اندونزی عرضه خواهد شد و اولین حضور عمومی خود را در هند در سال 2023 خواهد داشت. نمایشگاه خودرو در ژانویه. در اینجا، قبل از پایان سال مالی جاری شاهد راه اندازی بازار خواهد بود.

در اندونزی، Toyota Innova HyCross با نام Innova Zenix به فروش می رسد. این اساساً مدل نسل جدید Innova است که زیربنای یک پلت فرم کاملاً جدید با طراحی بهتر، ویژگی های جدید و پیشرانه هیبریدی است. در اینجا، در کنار نسل فعلی Innova به فروش می رسد. طبق گزارش رسانه های اندونزیایی، تویوتا اینووا زنیک (Innova HyCross) با حس ایمنی تویوتا (TSS) و سانروف برقی عرضه خواهد شد.

رندر Innova HyCross

همانطور که می دانید، TSS سیستم پیشرفته کمک راننده تویوتا (ADAS) است که ویژگی هایی مانند ترمزهای اضطراری خودکار، هشدار خروج از خط، کروز کنترل تطبیقی، سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده، کمک علائم جاده، کروز کنترل پویا راداری و نور بالا اتوماتیک در حال حاضر، هیچ تاییدی وجود ندارد که آیا مدل مخصوص هند با ADAS و سانروف عرضه خواهد شد یا خیر. اگر این اتفاق بیفتد، تویوتا Innova HyCross اولین خودروی این برند در کشور خواهد بود که دارای سانروف کارخانه ای است.

پیشرانه هیبریدی Innova Zenix جدید شامل یک موتور بنزینی، یک بسته باتری الکتریکی و یک موتور الکتریکی خواهد بود. این می‌تواند یک سیستم هیبریدی بنزینی 2.0 لیتری یا هیبریدی 1.8 لیتری بنزینی داشته باشد. این شرکت احتمالاً از نسخه بومی‌سازی شده THS II جدید خود (Toyota Hybrid System II) استفاده می‌کند که دارای یک موتور دوقلو برای گشتاور و راندمان سوخت بالا است.

جزئیات بیشتر در مورد MPV هیبریدی Toyota Innova HyCross در نوامبر 2022 فاش خواهد شد. با IndiaCarNews همراه باشید.

منبع رندر


Toyota Innova HyCross Launch Timeline -Sunroof، ADAS برای هند؟
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: