Toyota Innova Hycross vs Kia Carnival


تویوتا اینووا هیکراس قرار است اوایل سال آینده وارد بازار هند شود. رزروهای قبل از راه اندازی برای همین در حال انجام است. در حالی که هیچ رقیب طبیعی در فضای خودروسازی هند ندارد، می توان آن را به عنوان یک رقیب مقرون به صرفه برای کارناوال لوکس تر کیا دید. با در نظر گرفتن این موضوع، اجازه دهید این دو نفر را با هم مقایسه کنیم تا ببینیم که آنها در برابر یکدیگر چگونه عمل می کنند.

مشخصات فنی

تویوتا اینووا هیکراس کارناوال کیا
موتور بنزین 2 لیتری تنفس طبیعی / بنزین هیبریدی قوی خود شارژ 2.2 لیتری دیزل
قدرت 174 اسب بخار / 186 اسب بخار (ترکیبی) 200 PS
گشتاور 205 نیوتن متر / 206 نیوتن متر 440 نیوتن متر
گیربکس CVT / e-CVT مبدل گشتاور 8 سرعته اتوماتیک
پیشرانه خودروی محورجلو خودروی محورجلو
مسافت پیموده شده ادعا شده حداکثر 21.1 کیلومتر در لیتر 13.9 کیلومتر متر
ظرفیت مخزن سوخت 52 لیتر 60 لیتر
محدوده تانک نظری ≈ 1097 کیلومتر ≈ 834 کیلومتر
  • همانطور که جدول بالا نشان می دهد، کیا کارناوال فقط با یک موتور دیزلی عرضه می شود، در حالی که Innova Hycross جدید را می توان با یک موتور بنزینی تنفس طبیعی در مدل های پایین تر و یک پیشرانه هیبریدی قوی بنزینی خود شارژ در تریم های با مشخصات بالاتر استفاده کرد. .
  • کارناوال کیا قدرتمندترین و پرپیچ و خم ترین این دو است.
  • هر دو MPV فاقد گزینه گیربکس دستی هستند.
  • به لطف پیشرانه هیبریدی قوی خود، Toyota Innova Hycross جدید ادعا می کند که بازده سوخت 21.1 کیلومتر در لیتر را ارائه می دهد که حدود 7.2 کیلومتر در لیتر بیشتر از کیا کارناوال است که به معنی برد باک بیش از 1000 کیلومتر است.
Innova Hycross Vs Carnival Interior

ابعاد

تویوتا اینووا هایکراس کارناوال کیا
طول 4755 میلی متر 5115 میلی متر
عرض 1850 میلی متر 1985 میلی متر
ارتفاع 1795 میلی متر 1755 میلی متر
فاصله بین دو محور 2850 میلی متر 3060 میلی متر
ترخیص کالا از گمرک زمینی 185 میلی متر ≈ 180 میلی متر
نوع پلت فرم مونوکوک مونوکوک
ظرفیت صندلی 7/8 نفره 7 / 7-VIP
  • کیا کارناوال به عنوان یک خودروی کلاس بالا، از هر نظر بزرگتر از Innova Hycross است.
  • پیش از این، کیا کارناوال در پیکربندی های چند صندلی موجود بود. در حال حاضر فقط به صورت 7 نفره موجود است. اما می توان در ردیف دوم آن یک صندلی اکسسوری نصب کرد تا آن را به یک صندلی 8 نفره تبدیل کند.

ویژگی های کلیدی

تویوتا اینووا هایکراس کارناوال کیا
سیستم روشنایی LED درب عقب برقی با عملکرد فرمان صوتی ورود بدون کلید پانورامیک سانروف دو منطقه ای کنترل آب و هوا سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10 اینچی با فناوری بی سیم Apple Carplay و Android با اتصال خودکار فناوری 9 بلندگو سیستم صوتی JBL صندلی های تهویه شده جلوصندلی های تهویه شونده جلو صفحه نمایش سرگرمی با صندلی های کاپیتانی دارای 7 عدد پایه پشتیبان فقط) 6 کیسه هوا دوربین 360 درجه کنترل پایداری الکترونیکی ترمز پارک الکترونیکی با کمک نقطه کور خودکار (BSA) دستیار استارت در سربالایی تویوتا Safety Sense 3.0 (مجموعه ADAS): سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده، کروز کنترل دینامیک رادار، ترمز خودکار، خروج از خط بالا کمک پرتو، کمک ردیابی بین خطوط، کمک علائم جاده، و کمک رانندگی فعال. سیستم روشنایی ال ای دی درب عقب برقی دربهای کشویی برقی تک لمسی سانروف برقی دو پنل کنترل آب و هوای خودکار سه منطقه ای تصفیه کننده هوا 8 اینچی صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی با Apple Carplay و Android با فناوری خودرو با تکنولوژیHarman/Kardon Premium 8 بلندگوی 8 بلندگوی 10 جهته با قابلیت تهویه مجدد با تهویه 10 جهته در راننده. سیستم سرگرمی صندلی صندلی های VIP چرمی درجه یک ردیف 2 لوکس با ساپورت 220 ولتی سوکت شارژ لپ تاپ6 کیسه هوا سنسور پارک جلو و عقب ترمز پارک الکترونیکی با نگهدارنده خودکارESPHill Hold Control

از نظر ویژگی‌ها، هر دو MPV ممتاز رقابت سختی را برای یکدیگر ایجاد می‌کنند. با این حال، علیرغم اینکه تویوتا اینووا هایکراس یک خودروی کلاس پایین است، ویژگی های ایمنی بیشتری نسبت به کیا کارناوال ارائه می دهد.

قیمت

تویوتا اینووا هایکراس کارناوال کیا
قیمت نمایشگاه قبلی هنوز اعلام نشده است (17 تا 23 میلیون روپیه پیش بینی می شود) 30.99 – 35.49 لک


Toyota Innova Hycross vs Kia Carnival – مقایسه مشخصات و ویژگی ها
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: