Twingo Electric جدید: در فرمان ملکه جدید شهرها

از زمان ظهور خود در سال 1992، Twingo به طور مداوم خود را دوباره اختراع کرده است تا با تغییر کاربری ها و نیازها همگام شود.

پس از سه نسل و فروش نزدیک به 4 میلیون دستگاه در 25 کشور، Twingo در حال ورود به مرحله جدیدی از حماسه خود با راه اندازی توینگو الکتریک، نسخه 100٪ برقی آن.

رنو از دانش عمیق خود در بخش خودروهای شهری کوچک برای توسعه یک خودروی الکتریکی استفاده کرده است که هندلینگ، برد و عملکرد آن سازگار با استفاده صاحبان خودروهای کوچک شهری. Twingo Electric که بر روی پلت فرمی ساخته شده است که به طور بومی برای خودروهای الکتریکی مستعد است، عملکردی را ارائه می دهد که همه چیزهایی را که قبلاً Twingo را موفق کرده است حفظ می کند و راحتی آن را به حداکثر می رساند.منبع

Twingo Electric از طراحی بازیگوش، شخصیت دوست‌داشتنی و پتانسیل سفارشی‌سازی منحصربه‌فرد Twingo بهره می‌برد که با جزئیات کمی که هویت الکتریکی آن را نشان می‌دهد غنی شده است. از نظر لذت و سهولت رانندگی، مانند دوقلو حرارتی خود، Twingo Electric بهترین شعاع گردش را در بازار . پیشرانه الکتریکی و حالت‌های مختلف رانندگی آن باعث می‌شود رانندگی لذت‌بخش‌تر و لذت‌بخش‌تر شود. Twingo Electric به لطف باتری 22 کیلووات ساعتی خود می تواند با یک بار شارژ یک هفته تمام شهر را طی کند. و تطبیق پذیری شارژ آن به آن اجازه می دهد تا چهار برابر سریعتر از رقبای خود در ترمینال های AC 22 کیلوواتی که اغلب در مکان های عمومی با آن مواجه می شوند، شارژ شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: