Twingo Electric کاملاً جدید: پشت فرمان ملکه جدید شهرمنبع

پس از سه نسل و تقریباً چهار میلیون خودرو فروخته شده در 25 کشور، Twingo با عرضه نسخه تمام الکتریکی خود، مسیر جدیدی را باز کرده است. توینگو الکتریک.

Twingo از زمان اولین ظهور خود در سال 1992، به طور مداوم خود را در راستای تغییر کاربری ها و نیازها اختراع کرده است.

رنو از دانش گسترده خود در بخش خودروهای شهری کوچک برای توسعه یک خودروی الکتریکی استفاده کرده است که قابلیت رانندگی، برد عملیاتی و ویژگی‌های آن کاملاً مناسب است. متناسب با نیازهای کاربران خودروهای شهری کوچک. Twingo Electric که بر روی پلتفرمی طراحی شده برای خودروهای الکتریکی ساخته شده است، همان سطوح عملکردی را ارائه می دهد که قبلاً Twingo را به چنین موفقیتی رسانده است و در عین حال لذت رانندگی را بیشتر می کند.

Twingo Electric از طراحی سرگرم‌کننده، شخصیت جذاب و امکانات سفارشی‌سازی انحصاری Twingo بهره می‌برد و آنها را با ویژگی‌هایی تقویت می‌کند که بر ویژگی الکتریکی آن تأکید می‌کند. در مورد لذت و راحتی رانندگی، Twingo Electric، درست مانند همتای احتراق داخلی خود، دارای بهترین شعاع چرخش در کلاس خود است. دیفرانسیل عقب برقی و حالت های مختلف رانندگی آن را سرگرم کننده تر و لذت بخش تر می کند. Twingo Electric با باتری 22 کیلووات ساعتی خود می تواند با یک بار شارژ یک هفته در شهر بچرخد. سیستم شارژ انعطاف پذیر آن به آن اجازه می دهد تا چهار برابر سریعتر از رقبای خود در ایستگاه های شارژ AC 22 کیلوواتی که معمولاً در مکان های عمومی یافت می شوند، شارژ شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: