Twingo Red Night، یک نسخه محدود مد روز

Twingo Red Night در نمایندگی ها از 14900 یورو در دسترس است.

ماشین شهری مورد علاقه فرانسوی ها یک نسخه محدود شیک و مجهز با طراحی منحصر به فرد ارائه می دهد. سری Twingo Red Night Limited بر اساس نسخه Intens، تجهیزات مدرن و همچنین عناصر شخصی سازی منحصر به فرد را اضافه می کند.

گزینه ها :

  • هشدار عبور از خط
  • سانروف برزنتی
  • بسته تکنو (R-Link Evolution، سازگار با Android Auto™، نقشه برداری اروپایی، 2 اسب بخار و 1 ساب ووفر، حافظه مرکزی با سوکت USB و دوربین معکوس، Android Auto)

در خارج، این نسخه محدود، موجود در 3 رنگ، با یک نوار کناری خاص “شب قرمز” تزئین شده است. این خودروی شهری به لطف چرخ‌های آلیاژی 16 اینچی Emblem Black با تراش الماس و کلاهک‌های چرخ‌های قرمز، توجه را به خود جلب می‌کند و شخصیت خود را نشان می‌دهد. نشان شب قرمز در قالب های کرومی جانبی این خودروی شهری ادغام شده است. به عنوان یک گزینه، سقف بوم پتانسیل فریبنده این سری محدود را تقویت می کند.

قیمت :

موتورها Twingo Red Night Limited Series
SCe 70 14900 €
SCe 70 Stop & Start 15 200 €
SCe 70 EDC 16 100 €
انرژی TCe 90 15900 €
انرژی TCe 90 EDC 17 100 €منبع

کابین Twingo Red Night دارای عناصر ظریف و ظریفی است. این سری لیمیتد دارای تودوزی چرمی ترکیبی قرمز و مشکی، تشک‌های فرش جلو و عقب و همچنین تزئینات داخلی مشکی براق با خطوط قرمز است. رکاب‌های مخصوص شب قرمز، فضای داخلی شیک این توینگو را تکمیل می‌کنند.

در نهایت، Twingo Red Night مجموعه‌ای از تجهیزات جامع، از جمله تهویه مطبوع خودکار، سنسورهای باران و نور و همچنین کمک پارک عقب را برای تسهیل مانورها در شهر ارائه می‌کند. در بخش چندرسانه ای، رادیو R&Go که به صورت استاندارد ارائه می شود، شما را راهنمایی می کند و موسیقی مورد علاقه شما را پخش می کند.

تجهیزات :


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: