ZOE RIVIERA: یک سری محدود برای رفتن به دریای آزاد

با انتخاب دو رنگ روکش با لهجه دریایی: آبی سرمه ای یا چرم خاکستری شنی با لوله های بافته شده شبیه به طناب هایی که در برخی از دکل ها وجود دارد، فضای داخلی چندان عجیب نیست. داشبورد که با رنگ‌های تودوزی هماهنگ شده است نیز با نوار چوب بلوند تزئین شده است.

Boulogne-Billancourt (فرانسه)، 2 مارس 2020 –

پست ZOE RIVIERA: مجموعه‌ای محدود برای رفتن به دریای آزاد اولین بار در اتاق خبر رنو ظاهر شد: اطلاعیه مطبوعاتی، پرونده‌های مطبوعاتی، مقالات، عکس‌ها، ویدئوها.منبع

از بیرون، ZOE Riviera به لطف رنگ آبی شب جدید و لبه‌هایی که نمایه آن را افزایش می‌دهد، فوراً قابل تشخیص است. چرخ های الماسی 16 اینچی Seidon ظاهر انحصاری خود را برای این نسخه ایجاد می کنند.

علاوه بر این، ZOE اکنون بسته به سطح تجهیزات انتخابی می‌تواند به ترمز اضطراری فعال با تشخیص عابر پیاده (AEB City) مجهز شود. این سیستم که از سرعت 7 تا 80 کیلومتر بر ساعت فعال است، با کمک دوربینی که در بالای شیشه جلو قرار دارد و راداری که در جلوپنجره ZOE قرار دارد، وسایل نقلیه در حال حرکت و همچنین عابران پیاده و دوچرخه سواران را شناسایی می کند. اگر سیستم خطر برخورد را تشخیص دهد، با یک آلارم و یک پیام روی داشبورد به راننده هشدار داده می شود. اگر راننده واکنشی نشان ندهد، سیستم به طور خودکار مداخله می کند تا زمانی که خودرو متوقف شود.

بر اساس سطح تجهیزات Intens، این SL Riviera صفحه نمایش 9.3 اینچی EasyLink، عملکرد Easy Park Assist و دوربین دید عقب را اضافه می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: